Skip to main content

Podkāsts: Pasaules iekarošanas plāns

podkāsti
raksti
sarunas

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Eiropas studiju fakultātes veidotais raidījums "Pasaules iekarošanas plāns"* ir diskusija par mūsdienu sabiedrībā aktuālām tēmām vienkāršos vārdos - tā, lai katrs jaunietis var pārdomāt un sākt apzināties, kā viņš var iekarot pasauli.  

*pārnestā nozīmē

Viesturs Levada, Mārtiņš Daugulis un Liene Vaivode, Studentu medijs Skaļāk

Vizuālis_0.png


8.epizode

Šajā priekšvēlēšanu periodā sastopamies ar virkni izaicinājumu. Ar ko vēlēšanu solījumi atšķiras no #Populisma? Uzzini šo un vēl vairāk, noklausoties podkāsta noslēdzošo sēriju. Studijā RSU jaunā politoloģe Barbara Roskoša. 

Visiem mierīgu sirdi balsojot un labu veselību!

 


7.epizode

Podkāsta septītajā sērijā apskatām noslēpumainu zemi aiz trejdeviņiem kalniem... vai arī tomēr pasaules nākotni? Sarunā #KlimataĶīna studijā aicinām RSU studenti Aleksandru Voronovu, lai pārrunātu, kāpēc Ķīna ir spēks un kam ir izdevīgi veidot atbildīgu klimata politiku!


6.epizode

Sestās sarunas laikā studijas viešņa, RSU Studējošo pašpārvaldes akadēmiskā virziena vadītāja Aija Tumova palīdz saprast, kas notiek dažādās tiešsaistes lekcijās un nodarbībās šobrīd studentiem un mācībspēkiem izaicinošā vidē - #StudijasČībās.


5.epizode

Mēs visi esam dzirdējuši, kā politisko reklāmu beigās tiek teikts #ReklāmuApmaksā, bet kas ir to saturā? Par to arī podkāsta piektais raidījums, tā viešņa ir mārketinga studente Liene Vaivode.


4.epizode

Ceturtā epizode ir saruna ar RSU docētāju un zinātniskā grāda pretendenti Ievu Bikavu par kontroversiālu un diskusijas raisošu tematu, kas ir bijis aktuāls politikā vienmēr - kā nenonākt #LobijaSlazdos?


3.epizode

Podkāsta trešā saruna ir ar RSU docentu Māri Andžānu par gadsimtiem ilgušu mītu (vai patiesību?) #AmerikāņuSapnis.


2.epizode

Otrā saruna ir ar RSU profesori Ilgu Kreitusi, un tās centrā ir vienmēr aktuāls, bet izaicinošs jautājums - vai mūsu #DemokrātijaBriesmās? 


1.epizode

Pirmā saruna ir ar RSU docenti Elīnu Vrobļevsku par fenomenu, kas nesenā pagātnē pāršalca visu zemeslodi jeb #EsiKāGrēta.