Skip to main content

Par mums

Kāpēc mēs esam?

Studentu medija Skaļāk mērķis ir piedāvāt publiskajā telpā unikālu studenta balsi. Savukārt, studentiem tā ir iespēja īstenot savas trakākās idejas un nopulēt stāstnieka prasmes.

Mēs vēlamies radīt jaunu, aizraujošu un vērtīgu saturu, ar kuru gribam savu auditoriju gan iepriecināt, gan izaicināt! Mēs darbojamies dažādos formātos - filmējam, veidojam podkāstus, fotostāstus, intervējam neparastus cilvēkus, rakstām un esam atvērti dažādiem eksperimentiem.

RSU Studentu medija mērķis ir kļūt par pamanāmu spēlētāju Latvijas publiskajā komunikācijā. Mēs vēlamies pierādīt, ka topošo profesionāļu balsis ir vērts sadzirdēt. 

 

Meklē mūs sociālajos medijos:

ig_1.png

spotify.png

youtube_1.png

tiktok_1.png

fb_1.png

tw.png

 

Mūsu vērtības

Prieks – mēs zinām, ka skaisti piedzīvojumi, neatkārtojamas emocijas, lieliska draudzība būs iespējama tieši Studentu medijā. Nav vērts studēt, ja tu neizmanto iespēju studiju laikā izdarīt kaut ko nozīmīgu!  Tāpēc ar prieku veidojam studentu mediju.

Godīgums – mēs esam godīgi pret sevi, saviem kursabiedriem, pasniedzējiem un mūsu medija auditoriju! Mēs cienām katru cilvēku un neizmantojam medija iespējas, lai nodarītu kaitējumu.

Atbildīgums – mēs zinām ka vārdam un attēlam ir liels spēks, tāpēc mēs savas iespējas veidot medija saturu izmantojam atbildīgi.

Kvalitāte – mēs mācāmies, lai padarītu Latvijas komunikācijas vidi saturīgāku un atbildīgāku, tāpēc katrā darbā Studentu medijā mēs tiecamies sasniegt augstākos kvalitātes standartus. Mēs esam rūpīgi, neatlaidīgi, koleģiāli un draudzīgi.

Drosme un uzdrīkstēšanās – mēs zinām, ka katra jauna publikācija prasa iemācīties ko jaunu, izdarīt ko nebijušu. Mēs kopā mācāmies būt drosmīgi, mēs atbalstām citu uzdrīkstēšanos. Mēs nebaidāmies runāt par jautājumiem, par kuriem mēdzām klusēt un pierādām, ka godīga saruna ir iespējama. Mēs mācāmies nebaidīties no savam kļūdām un zinām, ka drosmīgie neizsmej citu kļūdas. Tāpēc mums ir vieglāk uzdrīkstēties, un tā top neatkārtojamas publikācijas – raksti, fotogrāfijas, video sižeti, dokumentālās filmas.

 

Ko mēs darām?

Mēs esam rūpīgi, un pirms publicēšanas visu dubulti pārbaudām. 
Mēs risinām problēmas, lūdzot padomu un sadarbojoties ar citiem.
Mēs turam solījumus, ko esam devuši cits citam medija satura veidošanas procesā. 
Mēs savā starpā sarunājamies gan par labo, gan to, kas neizdodas.
Mēs mācāmies uzticēto darīt laikus.
Mēs cenšamies būt iekļaujoši un atvērti dažādībai.  

 

Mūsu noteikumi:

Studentu medija satura veidošana un tā komunikācija ir daļa no studiju procesa RSU Komunikācijas fakultātē.
Mēs ievērojam mediju un žurnālistu profesionālo ētiku.
Uzsākot studijas, katrs Komunikācijas fakultātes students paraksta RSU Studentu medija Ētikas kodeksu.
Tā nosacījumi  attiecas uz mūsu veidoto saturu jebkurā platformā un uz komunikāciju sociālajos medijos.