4000 km drosmes

Vairāk nekā viena trešdaļa no gada cilvēka dzīvē ir ievērojams laika sprīdis. Protams, nozīme ir arī tam, kā tas tiek pavadīts. Reti kurš varētu iedomāties tādu ainu, kurā cilvēks gandrīz piecus mēnešus no dzīves aizvada nedz, ikdienā pelnot iztiku, nedz mācoties skolā vai universitātē un pat neatrodoties vienkāršā bezdarbībā.

Bet kā būtu, ja šis laika sprīdis tiktu veltīts, dodoties uz Amerikas Savienotajām valstīm, kur tiktu veikts 4200 kilometru garš pārgājiens no Meksikas robežas līdz Kanādai.

Maija Krasts sapņaino frāzi “kā būtu?” pārvērta īstenībā un 15. aprīlī devās uz ASV, kur pie robežas ar Meksiku tika uzsākts ilgais ceļš uz valsts ziemeļiem.

Ervīns Vozgiļevičs, Marta Reihmane, Marta Skara, Jana Dzene, Studentu medijs Skaļāk.

Jauna sieviete melnā džemperī stāv pie grāmatnīcas ieejas