Skip to main content

Žurnālistikas studente pozitīvi novērtē Atvērto durvju dienu

raksti

Atvērto durvju dienas 30. martā no Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) studentu skatupunkta, iejūtoties konsultantu lomā. Megija Marija Liesma, Komunikācijas fakultātes studiju programmas Žurnālistika studente, skalak.rsu.lv pastāstīja par saviem vērojumiem.

MARIJA_LIESMA6121.jpg

“Konsultēju interesentus vairākas stundas un visbiežāk viņi jautāja par studiju programmām, bet lielākoties šie jautājumi bija vispārīgi. Liela daļa vaicāja par iestājpārbaudījumiem un kas vēl būtu nepieciešams, lai veiksmīgi iestātos RSU. Protams, kā vienmēr ir aktuāli ir tas, cik jāmaksā par studijām, kā arī par dienesta viesnīcu,” saka Marija Megija Liesma. 

Lielākā interese šogad bijusi par bakalaura studiju programmām, bet necerēti daudzi interesējušies arī par maģistriem. “Vairākums interesējās par bakalaura studiju programmu iespējām, bet šogad salīdzinoši liela interese bija arī par maģistratūru. Par to vidusskolēni interesējās tāpēc, jo gribēja zināt, vai ar bakalaura diplomu varēs vēl iegūt maģistra grādu,” informē M.M. Liesma un piebilst, ka topošos studentus ieinteresēja arī RSU studējošo pašpārvalde, kur var pārstāvēt studentu intereses un arī citas aktivitātes, piemēram, deju kolektīvs Ačkups. 

Rīta pusē cilvēku esot bijis diezgan daudz. “Bet pēc Atvērto durvju dienas atklāšanas, interesenti devās pa fakultātēm, kur auditorijās notika lekcijas un tās vadīja pasniedzēji un arī  augstskolas absolventi. Līdz ar to es nevaru objektīvi vērtēt, jo daļa no aktivitātēm arī norisinājās citur, piemēram, Aniņmuižas bulvārī, kur atrodas Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrs,” turpina M.M. Liesma. Viņa bija priecīga par ADD pasākumu organizēšanu, kas esot radījusi mierīgu atmosfēru. 

Autore: Paula Čurkste