Piesakies praksē Studentu medijā Skaļāk!

bez_teksta2.jpg

Arī pavasara semestrī 2. gada žurnālistikas, multimediju un sabiedrisko attiecību programmu studentiem piedāvājam divas prakses vietas Studentu medijā Skaļāk. Pieteikšanās, rakstot uz skalakatrsu[pnkts]lv līdz 15. februārim, 19. februārī zināmi rezultāti.

RedaktorsPrakses galvenie pienākumi:► Tekstu rediģēšana, bilžu apstrāde, materiālu publicēšana Studentu medija lapā. Sociālo mediju stāstu veidošana un to publicēšana visos sociālajos medijos, kur esam - TikTok, Facebook, X, Instagram. Viena publikācija nedēļā.► Pirmdienās - notikumu sadaļas papildināšana ar trim jauniem pasākumiem, ko iesakām apmeklēt šajā nedēļā, sociālo mediju stāstu izveide. ► Dalība un palīdzība dažādos RSU pasākumos.Prakses laiks - 4 mēneši  (februāris - maijs). Galvenās kvalitātes - prasme strādāt ar tekstu, patiesa interese par pareizrakstību un interpunkciju. Atvērtība un gatavība mācīties.

Multimediālā satura veidotājsPrakses galvenie pienākumi:► Fotografēšana, filmēšana un sociālo mediju stāstu veidošana atbilstoši aktualitātēm - atvērtās vieslekcijas, sporta spēles, studentu pasākumi RSU un tamlīdzīgi.
► Vismaz reizi nedēļā viens audiovizuāls darbs sociālajos medijos. Prakses laiks - 4 mēneši (februāris - maijs). Galvenās kvalitātes - interese par notiekošo RSU, pašiniciatīva, prasme fotografēt, filmēt, intervēt, strādāt ar bilžu, video apstrādes un grafikas programmām.