RSU pētnieciskās žurnālistikas žurnālu Inquisitio prezentēs 9.aprīlī

Šajā pavasarī atkal nāk klajā kārtējais Rīgas Stradiņa Universitātes pētnieciskās žurnālistikas žurnāls Inquisitio.

vaks.JPG

Latvijas Nacionālās bibliotēkā 15+ telpā (Mūkusalas iela 3, Rīgā) 9. aprīlī plkst. 16.00 notiks žurnāla Inquisitio 5. numura atklāšana. Kopā ar žurnāla galveno redaktori
profesori, RSU Komunikācijas studiju katedras vadītāju, RSU Komunikācijas fakultātes dekāni Andu Rožukalni žurnāla atvēršanā piedalīsies Inquisitio rakstu un fotogrāfiju autori, lai visi kopā prezentētu pirmo pētnieciskās žurnālistikas žurnālu Latvijā.

Šā numura rakstu autori ir 3. kursa studentes Krista Andersone, Zane Bērica, Betija Dūšele, Agate Anna Grebže, Ieva Janelsiņa, Kintija Krūzberga, Marina Latiševa, Dana Popova, Rebeka Rimša un Aleksandra Zēberga. Jaunajā žurnāla numurā

varēs izlasīt plašus pētījumus par sabiedrībai nozīmīgiem jautājumiem, piemēram, par pakalpojumu kvalitāti un vides pieejamību, par karavīriem digitālajā vidē, par ceļojumiem ar aviokompānijām, par naudu, ko var vai nevar atgūt par ceļojumiem, kā  arī dzīvesstila pētījumi, piemēram, cik izplatīt ir vegānisms Latvijā un vēl daudz citi interesanti raksti.

RSU Komunikācijas fakultāte žurnālu Inquisitio izdod kopš 2015. gada. Inquisitio ir tikai viens no instrumentiem, kas studentiem pieejami profesionālo prasmju attīstīšanai. Komunikācijas fakultātes studenti veido sižetus, videoklipus un gatavo rakstu studentu medijam skalak.rsu.lv, apgūst digitālo un analogo tehnoloģiju lietojumu fotogrāfijā fotostudijā, veic exit poll aptaujas pašvaldību un Saeimas vēlēšanās, apgūst praksi un karjeras iespējas ne tikai uzņēmumos, bet arī valsts pārvaldē un pat Valsts prezidenta kancelejā, un izmanto citas praktiskas platformas savas profesionalitātes slīpēšanai.

Inquisitio jaunākais numurs būs pieejams – RSU Informācijas centrā Dzirciema ielā 16.

Autors: Ņikita Kazakovs

Papildu informācija: