RSU Atvērto durvju dienā sagaida simtiem interesentu

Ja teātris sākas ar pakaramo, tad Rīgas Stradiņa universitāte ar Atvērto durvju dienu. Tieši pēc šā pasākumu vairums abiturientu pieņem galējo lēmumu: iestāties vai nē izvēlētajā universitātē.

Katra skolēna priekšā stāv nopietna izvēle un katrs atrodas krustcelēs ar jautājumu “ko darīt tālāk un kur turpināt mācības?”. Tāpēc ik gadu Stradiņa universitāte rīko Atvērto durvju dienu un silti uzņem visus interesentus, kas vēlas izpētīt studentu dzīvi, uzdot sev interesējošos jautājumus un par soli pietuvoties lēmumam par tālākās izglītības iestādes izvēli.

2019. gada 30. martā Rīgas Stradiņa universitāte kārtējo reizi vēra durvis skolēniem un citiem interesentiem, kurus jau no paša sliekšņa sagaidīja neaizmirstama atmosfēra. Mūzika, smaidīgi studenti, kas ar prieku dalījās savā pieredzē un atbildēja uz jautājumiem par mācību programmām. Galvenajā zālē notika rektora ievadruna un deju kolektīva “Ačkups” priekšnesums, kur arī būs būs laipni gaidīti jaunie dalībnieki. Auditorijās visi gatavojās lekcijām, kur lektori stāstīja par mācību programmām, ko iespējams apgūt universitātē. Ja tomēr neizdevās apmeklēt Atvērto durvju dienu, uztraukumam nav pamata, jo Stradiņa universitāte ir mūsdienīga un, izmantojot modernās tehnoloģijas, visiem bija iespēja iejusties studentu ādā virtuālajā realitātē, interaktīvi piedaloties ar izvēlēto kursu saistītajos pasākumos. Tie, kas vēlējās atstāt par sevi piemiņu universitātē, bija iespēja uzzīmēt daļu sevis gleznā, kas rotās mūsu universitātes sienas. Katram bija iespēja dalīties ar savām emocijām studentu mediju portāla skaļāk.rsu.lv  radio tiešraidē jeb vienkārši klausīties tiešo ēteru, kur studenti dalījās ar saviem universitātes dzīves stāstiem. Ja jums vēl aizvien bija jautājumi un jūs personīgi vēlējāties aprunāties ar universitātes pārstāvjiem, lektori ar prieku uz tiem atbildēja.

Rīgas Stradiņa universitāte ir Tava izvēle. Šīs universitātes sienās vienmēr kūsā dzīve un neviens nav vienaldzīgs pret mācību procesu. Galvenais nebaidīties izdarīt izvēli, bet mēs ar prieku pieņemsim visus jaunos studentus savā draudzīgajā ģimenē.

Autore: Anastasija Audrupe