Skip to main content

Young Folks: Mēs darām lietas citādāk

vizuāli stāsti

Jauniešu organizācijā Young Folks darbojas jaunieši no 12 līdz 25 gadu vecumam. Viņi veido un piedalās angļu, japāņu, franču, ķīniešu valodu, programmēšanas, anime, literatūras, fotogrāfijas, biznesa, galda spēļu, zīmēšanas u.c. interešu klubos. Raksta savus Erasmus+ projektus un realizē tos, ceļo un iet pārgājienos. Galvenā Young Folks ideja ir neformālā pieeja izglītībai, šī organizācija lauž rāmjus un neskatās uz vecumu. "Šeit trīspadsmitgadīgs cilvēks var kļūt par mentoru, vadīt projektus un cilvēkus. Ideāla vieta aktīviem un atbildīgiem jauniešiem, kas grib pašrealizēties un veidot kaut ko jaunu," stāsta jauniešu organizācijas Young Folks dibinātājs un vadītājs Aleksandrs Morozovs.

Arina Buiņicka, Amanda Valaine, Polina Haitova, Karolina Šostaka, Artūrs Piekuss, Studentu medijs Skaļāk

"Pagājušā gada maijā mūsu partneri no Narvas mums uzrakstīja un pajautāja, vai mēs varam palīdzēt divām trim ģimenēm, kas brauc caur Rīgu tālāk uz Vāciju. Protams, ka mēs piekritām.”

Maijā Rīgas Starptautiskajā autoostā Young Folks atvēra bēgļu palīdzības centru un šobrīd palīdz Ukrainas bēgļiem, kas tranzītā ceļo caur Latviju. Daudzi no tiem cenšas sasniegt savus draugus un radus, kas dzīvo citās valstīs, taču ir arī tādi, kas vēlas atgriezties Ukrainā. Young Folks kopā ar brīvprātīgajiem dod bēgļiem ēdienu, apģērbu, palīdz iegādāties biļetes, kā arī palīdz atrast naktsmītni uz  vienu vai divām dienām un sniedz psiholoģisko atbalstu.

IMG_6629 copy.jpgIMG_6524 copy.jpgIMG_6528 copy.jpgIMG_6562 copy.jpgIMG_6564 copy.jpgIMG_6580 copy.jpg

Screenshot 2023-05-18 at 16.01.22.png

Jūs arī varat palīdzēt centram, ziedojot pārtiku, apģērbu, naudu vai kļūt par brīvprātīgo centrā. 

Young Folks mājaslapa: https://www.youngfolks.lv