Suitu sieva no MESA skatuves – pārgājienā

vizuāli stāsti

Pagājušā gada augustā Wondersalā MESA pulcēja vairākus tūkstošus klausītāju. Radošās komandas sastāvā – arī dūdas, akordeons un Anta Puķīte. Anta ir Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas akordeona spēles 4. kursa studente, viņa pasniedz instrumenta spēli jaunajiem censoņiem. Anete suitu sievu sastāvā mičo jaunos pārus, pārvalda dūdu stabules, kokļu stīgas, rod motivāciju mosties agri, lai vērotu saullēktus un ir kaislīga pārgājienu cienītāja. Kādā svētdienā devāmies Postnos pārgājienā “Raganas vella ducim pa pēdām”.

Līva Pārupe, Studentu medijs Skaļāk

Titulbilde_pargajiens copy.jpg

01_parupe_pagajiens copy.jpg13 kilometru pārgājiens sākas Krimuldas mežā. Trīs kontrolpunkti, pieci āķīgi jautājumi.

02_parupe_pargajiens copy.jpgMežā sēņu ir maz. Vienīgās sastaptās tiek nosūtītas ģimenei, jo pašas par beku veidu izstrīdēties nevarējām.

03_parupe_pargajiens copy.jpgPārgājiens ved gar kapiem. Ļaujoties bērnībā iecienītajam scenārijam, dodamies apskatīt kapakmeņus.

04_parupe_pargajiens copy.jpg

05_parupe_pargajiens copy.jpgMaršrutā iespējams noskenēt kodu, lai piekļūtu kādai leģendai, stāstam vai vienkārši interesantam faktam. Otro ceļā sastapto stāstu Anta lasa skaļi. Par pārgājienu nozīmību cilvēka ikdienā, kā fiziskās, tā mentālās veselības labā. Līdz Krimuldas meža vidū pie mums piestāj Antas skatuves kolēģe. Abas pēdējoreiz tikušās tieši Wondersalā.

06_parupe_pargajiens copy.jpg

07_parupe_pargajiens copy.jpg

08_parupe_pagajiens copy.jpg

09_parupe_pargajiens copy.jpg

10_parupe-pargajiens copy.jpgEjiet pārgājienos! Satikties meža vidū ir interesantāk nekā uz ielas.