Skip to main content

Saksofonists pie jūras

vizuāli stāsti

Agnis Tīrums ir saksofonists, būvniecības meistars, Aviācijas institūta absolvents, mīlošs vīrs un gādīgs un rūpīgs tētis un vectētiņš. Šobrīd Agnis aizraujas ar angļu valodas apguvi un turpina spēlēt savu mīļāko instrumentu - saksofonu, lai arī pirmais instruments, ko viņš iemācījās spēlēt, bija klarnete.

Saksofonu, kas ražots 1926. gadā, Agņa mamma uzdāvināja dēlam, pārdodot savu bullīti. Spēlēt Agnis sāka, kad iestājās Aviācijas institūtā. Agnis ir spēlējis grupās “Dzintars”, “Sīpoli”, kā arī spēlējis Tukuma un Talsu pūtēju orķestros. Agnis spēlēja līdz 1981. gadam, tad sekoja piedāvājums strādāt un dzīvot Rīgā, un viņš šo hobiju pameta novārtā uz 30 gadiem.

Agnis ir absolvējis Aviācijas institūtu, radioelektronikas fakultāti, pēc izglītības ir inženieris / elektriķis. Pēc studijām viņu aizsūtīja strādāt uz Krieviju, viņš bija radioelektro specaparatūras inženieris. Krievijā Agņa aizraušanās bija slēpošana un basketbols.

Atgriežoties Latvijā, Agnis strādāja par aviācijas tehniķi Spilves lidostā. Savukārt Agņa pēdējās darba vietas bija saistītas ar tīkliem, datiem un programmēšanu. Šobrīd Agnis ar savu sievu dzīvo Sīkragā netālu no Kolkas, kur nodarbojas katrs ar saviem hobijiem.

Agneta Auzāne, Lelde Jēgere, Elizabete Sēle, Beatrise Roze Tīruma, Studentu medijs Skaļāk

Auzane_Jegere_Sele_Tiruma_saksofonists_1.jpgAgnis ar savu domubiedru Kasparu, spēlējot grupā

Auzane_Jegere_Sele_Tiruma_saksofonists_2.jpg
Reiz Agnis jaunībā..

Auzane_Jegere_Sele_Tiruma_saksofonists_5.jpg

Auzane_Jegere_Sele_Tiruma_saksofonists_6.jpg
Agņa lolojums - alta un soprāna saksofons

Auzane_Jegere_Sele_Tiruma_saksofonists_7.jpgAgņa pirmais saksofons, kuru viņam uzdāvināja māte

Auzane_Jegere_Sele_Tiruma_saksofonists_10.jpgAgnis saksofonu pie jūras spēlē reti, jo melodija var aizbiedēt vietējos zvejniekus

Auzane_Jegere_Sele_Tiruma_saksofonists_14.jpgAgņa īpašums un lolojums “Udmeģi”

 

Jaunākais saturs