Skip to main content

No investīcijām līdz muzejam

vizuāli stāsti

Maira Ķikure ir "Nomadic Homes" dibinātāja un teicēju Žaņa Ābeles un Līnas Kuģes muzeja "Kadiķi"  izveidotāja. Laikā, kad Maira pārvācās uz dzīvi laukos, radās ideja par muzeja izveidi. Žanis Ābele un Līna Kuģe ir latviešu folkloristi, viņu teiktās dziesmas ir daļa no muzeja. Kā saka Maira par muzeja izveidi: "Šobrīd rezultāts ir pavisam savādāks, varbūt tā tam vajadzēja būt, tas parāda patieso auru. Ir senlatviešu istaba, kurā dažādi vēsturiski fakti ir izveidoti bildēs."

Annija Brahmane, Elza Anmane, Nikola Dīriķe, Raimonds Balodis, Studentu medijs Skaļāk

Anmane_.jpg

Žaņa un Līnas klētiņa

Maira Ķikure: "Mēs vēlamies gūt piepildījuma sajūtu. Ir svarīgi, ka mums patīk, tas, ko darām. Konkursa vērtētāji nenoticēja šai idejai, līdz ar to viss bija mūsu pašu spēkos." 

Anmane2.jpgAnmane_Balodis_Brahmane_Dīriķe_muzejs (3).jpgAnmane_Balodis_Brahmane_Dīriķe_muzejs (4).jpgAnmane_Balodis_Brahmane_Dīriķe_muzejs (5).jpgAnmane_Balodis_Brahmane_Dīriķe_muzejs (7).jpgAnmane_Balodis_Brahmane_Dīriķe_muzejs (8).jpgAnmane_Balodis_Brahmane_Dīriķe_muzejs (9).jpgAnmane_Balodis_Brahmane_Dīriķe_muzejs (10).jpgAnmane_Balodis_Brahmane_Dīriķe_muzejs (11).jpg