Skip to main content

Grāmatiņu nevajag?

vizuāli stāsti

Klauvēt pie svešu cilvēku durvīm citā pasaules malā. Censties pārdot grāmatas ģimenēm ar bērniem, kam tās būtu nepieciešamas, brīžiem aizdomājoties - ko es šeit īsti daru? Mani draugi Latvijā lustīgi svin Līgo svētkus, bet es tajā pašā laikā skraidu no mājas uz māju vienpadsmit stundu garumā, sešas dienas nedēļā.

Laipni lūgti, manā īpašajā pieredzes stāstā Southwestern Advantage vasaras programmā 2021.gadā, kopā ar lielisko “Totally Spice Girls” komandu.

Kristiāna Baumane, Studentu medijs Skaļāk

2_Baumane_Southwestern.jpg

Septiņas ugunīgas meitenes - Lauma, Anna, Linda, Laura, Ērika, Elīna un Kristiāna - kas ir mērķtiecīgas un vēlas spēt sarežģītās situācijās rast elementārus risinājumus, ar jautru noskaņojumu radot veiksmīgus finanšu darījumus jeb, kā moto izmantojot: "Be funny - make money!"

3_Baumane_Southwestern.jpg

Kopīgiem spēkiem devāmies uz Apvienoto Karalisti (UK), kur vasaras laikā aktīvi devāmies "door to door", pārdodot izglītojošās bērnu grāmatas.

4_Baumane_Southwestern.jpg

Ikviens mājdzīvnieks bija kā labākais draugs, it īpaši brīžos, kad kļuva pavisam vientuļi.

5_Baumane_Southwestern.jpg

Arī Apvienotajā Karalistē tomēr uzspīdēja kāds saules stars.

6_Baumane_Southwestern.jpg

Lietainajās dienās bija jābūt gatavam uz visu!

7_Baumane_Southwestern.jpg

8_Baumane_Southwestern.jpg

Brīdī, kad neviens nevēra vaļā durvis, šķita interesanti vērot sienas plāksnes vai durvju paklājiņus. Ļoti bieži tieši šie apskates objekti spēja uzlabot garastāvokli.

9_Baumane_Southwestern.jpg

10_Baumane_Southwestern.jpg