Skip to main content

Džesika

vizuāli stāsti

Lai arī mans draugs Dāvis ir jauns, viņu aizrauj kas vecāks - automašīnas. To vienkāršība, plūdlīnijas un elementārais, praktiskais minimālisms rada estētiku, kas viņam sirdī ir tik tuva. Par pievienoto vērtību viņš uzskata iespēju dzirdēt mašīnas dzinēju un sajust īstas mašīnas vērtību. Kad Dāvim palika 18, dzimšanas dienā viņu sagaidīja pārsteigums - sapņu auto Audi 80 B2 jeb kā viņš viņu sauc - Džesika. 

Evelīna Kalniņa, Studentu medijs Skaļāk 

 

Viņa acīs Džesika ir izsmalcināta dāma gados, kura pieprasa īpašas rūpes un mīlestību. Kāpjot mašīnā, dubļi no zābakiem jānosit, un durvis jāaizver maigi. Džesika uz ceļa sastopama tikai gada siltajā laikā ar nolaistiem logiem un vēju salonā, kas smaržo kā sens dīvāns vecmāmiņas mājā. Radio mazliet čerkst, tāpēc skan kasete ar 80. gadu dziesmu izlasi. Braucot pa pilsētas ielām viegli pamanīt, ka arī citiem mašīna patīk un uz to atskatās. Džesika piedalās arī izstādēs un automašīnu pasākumos, kuros Dāvis jūtas īpaši lepns par viņu. 

Džesika uz ceļa sastopama ar nolaistiem logiem un vēju salonā, kas smaržo kā sens dīvāns vecmāmiņas mājā. 

Kad pienāk gada vēsais laiks, Dāvis pret Džesiku izrāda īpašas rūpes. Viņš mašīnu iztīra, apkopj, nomazgā un tad apsedz un ieziemo līdz atkalsatikšanās reizei pavasarī. 

Pilnīgākai pieredzei, klausies audio, apskatot fotogrāfijas.

Klausies šeit: 

02_Kalniņa_Džesika.JPG03_Kalniņa_Džesika.jpg04_Kalniņa_Džesika.jpg05_Kalniņa_Džesika.jpg

07_Kalniņa_Džesika.JPG08_Kalniņa_Džesika.jpg09_Kalniņa_Džesika.jpg10_Kalniņa_Džesika.JPG11_Kalniņa_Džesika.jpg12_Kalniņa_Džesika.jpg13_Kalniņa_Džesika.JPG14_Kalniņa_Džesika.JPG15_Kalniņa_Džesika.JPG16_Kalniņa_Džesika.JPG17_Kalniņa_Džesika.JPG18_Kalniņa_Džesika.JPG

 

Jaunākais saturs