Skip to main content

Ceļš līdz Puasona lomai Frančesko Čilea operā "Adriāna Lekuvrēra"

vizuāli stāsti

Rihards Millers kopš 2014. gada ir Nacionālās Operas baritons, kurš iekarojis savu vietu uz skatuves ar spēcīgu un aizraujošu vokālo sniegumu. Par viņa talantu un izcilajiem sasniegumiem mūzikā liecina daudzi apbalvojumi vokālistu konkursos gan Latvijā, gan ārvalstīs. Rihards Millers ir piemērs tam, kā ar apņēmību, talantu un neatlaidību var sasniegt izcilību.

 "Ieraudzīju lielo zāli un teicu, ka šeit es dziedāšu," sacīja Rihards mūsu sarunas laikā.

Elēna Blāze, Sandis Mesters, Kristers Leišavnieks, Jana Gipsere, Anželika Dežkina, Studentu medijs Skaļāk

 

1.att_._sadaļa-Sākums.jpgŠī ir vieta, kur emocijas paceļas gaisā. Dažādu tēlu kaleidoskops. Katra izrāde atšķiras no iepriekšējās. Opera ir cilvēka radošuma bezgalīgais ceļojums caur skatītāju sirdīm, kur mīlestība un zaudējums, triumfs un traģēdija saduras skaņas un emociju simfonijā.

 

Intervijas aizkadri

Без заголовка копія.jpg

Rihards spēj saglabāt iekšējo mieru un pozitīvismu. Šajā profesijā viņš nav pirmo dienu, tāpēc gaidāmā izrāde nekādas raizes nesagādā.

 

No Riharda līdz Puasonam

2.att_sadaļa_Grimētava_Tērps.ARW_.jpg4.att_sadaļa_Grimētava_Tērps.ARW_.jpg

1.att_sadaļa_Grimetava_Terps.jpeg (1)_0.jpg

5.att_sadaļa_Grimētava_Tērps.jpeg_.jpg

Grimētava! Tas ir mirklis, kura laikā mākslinieks vizuāli pārvēršas par izrādes tēlu. Kosmētikas smaržu sajaukumu nomāc dinamiskums. Šeit viss notiek ātri, jāpaspēj arī pārmīt pāris vārdu ar kolēģiem un jāatvelk elpa.

 

Millera pārvērtības

6.att_sadaļa_Grimētava_Tērps.jpeg_.jpg9.att_sadaļa_Grimētava_Tērps.jpeg_.jpgKostīmi pirms katras izrādes tiek sakārtoti blakus Riharda grimētavai. Katrs tērps, apavi un aksesuāri tiek rūpīgi izgatavoti atbilstoši katra mākslinieka ķermeņa aprisēm.

 

Atkārtošana - zināšanu māte

1.att_sadaļa_Teksta_atkārtošana.jpeg (1)_0.jpg2.att_sadaļa_Teksta_atkārtošana.jpeg (1).jpg

1.att_sadaļa_Noslēgums.ARW_.jpg

Operas izrādes sagatavošanas posmā galvenais elements ir teksta atkārtošana. Tas ir process, kurš ietver iedziļināšanos vārdos, nianšu izpratni un iemiesošanos varonī. Teksta atkārtošana pirms uzstāšanās ir zelta atslēga labai izrādei.

 

Zvaigžņu stunda

3.att_sadaļa_Noslēgums.JPGAr smaidiem uz sejas tiek apbalvoti Latvijas Nacionālās operas un baleta mākslinieki. Tie ir devuši skatītājiem neaizmirstamas emocijas visas izrādes garumā. Ar kopējo paklanīšanos izrāde ir galā!