Basketbola laukumā jūtos kā mājās

vizuāli stāsti

Anete Krūmiņa ar savu iemīļoto sportu plānoja saistīt visu dzīvi. Viss apgāzās kājām gaisā traumas dēļ. Kā viņa pati saka: “Vienalga, cik gadu paiet. Vienalga, kur dzīve aizved. Basketbola zāle ir tā vieta, kur jūtos kā mājās.” Anetei šķita, ka viņas basketbola karjera ir beigusies, taču viens telefona zvans mainīja visu dzīvi.

Laura Grīnberga, Studentu medijs Skaļāk

Anete uzsāka basketbola gaitas 4. klasē. Taču basketbola klubam “Kolibri” pievienojās nedaudz vēlāk. Viņa joprojām uztur kontaktu ar savu treneri Mudīti Gūtmani, kuras zvans mainīja viņas dzīvi. Anete kļuva par basketbola treneri Jūrmalas sporta skolā. Varētu teikt, ka viņai dota otrā iespēja izdzīvot savu sapni.

01_grinberga_fotostasts.jpgTiek rakstīta basketbola "kombinācija", kuru izspēlē treniņa laikā

02_grinberga_fotostasts.jpg03_grinberga_fotostasts.jpgBasketbola kluba "Kolibri" formas tērps

04_grinberga_fotostasts.jpg05_grinberga_fotostasts.jpg06_grinberga_fotostasts.jpg07_grinberga_fotostasts.jpgAnetes medaļas no "Stirnu buks" sacensībām (kreisajā stūrī). Un basketbola medaļas vidū un labajā stūrī

08_grinberga_fotostasts.jpgJūrmalas pilsētas karogs un Latvijas valsts karogs

09_grinberga_fotostasts.jpgJūrmalas Valsts ģimnāzijas basketbola zāle

10_grinberga_fotostasts.jpg11_grinberga_fotostasts.jpgAr Aneti apmeklējām basketbola spēli, kurā piedalījās Jūrmala pret Jelgavu.

12_grinberga_fotostasts.jpgFotogrāfija no "Jūrmala pret Jelgavu" spēles. Jūrmalas komanda veic metienu pretinieku grozā.