Skip to main content

Ar dēli uz virsotnēm

vizuāli stāsti

Santa Vēvere ir BB wakepark un BB camping īpašniece un vadītāja. Santa var sevi saukt par laimīgu, jo liela daļa darba iekļauj viņas hobijus un aizraušanos. Paralēli veikparka vadīšanai Santa snovo, sērfo, skeito, kaito un izmēģina visus dēļu sportus. Viņa aktīvi piedalās sacensībās un apbraukā pasaules eksotiskākās valstis, lai ķertu labākos viļņus. Tā veidojas pieredze, ko pēcāk nometnēs nodot citiem.

Elīza Paula Vegnere, Ieva Stūre, Ričards Immers, Daniela Jansone, Kintija Kitova, Studentu medijs Skaļāk

serfa_fotostasts_vegnere12.jpgSantas motivācija ir nepārtraukti attīstīties un sasniegt jaunas virsotnes. Viņa ir pārliecināta, ka jāvelta daudz laika savai sirdslietai, lai gūtu jaunas uzvaras gan sevī, gan sportā. Galvenais sasniegums Santai ir jaunas prasmes, nevis godalgotas vietas čempionātos.

serfa_fotostasts_vegnere.jpgserfa_fotostasts_vegnere2.jpg

Arī ziemā Santa nevar iztikt bez sērfa, tādēļ dodas uz siltākām zemēm, lai būtu uz dēļa. Visbiežāk tās ir valstis, kurās sērfa kultūra ir augsti attīstīta un no kurienes nāk pasaulslaveni sērferi. Santa vienmēr ir zinājusi, ka grib būt uz ūdens. Atlika tikai iet un darīt.

serfa_fotostasts_vegnere3.jpgserfa_fotostasts_vegnere4.jpgserfa_fotostasts_vegnere5.jpgserfa_fotostasts_vegnere6.jpgserfa_fotostasts_vegnere7.jpgserfa_fotostasts_vegnere8.jpgserfa_fotostasts_vegnere10.jpgserfa_fotostasts_vegnere11.jpg

Skaties visu multimediālo stāstu

 

Jaunākais saturs