"Skaņai jābūt tādai, kāda mums iekšā dzīvo"

vizuāli stāsti

Gunāra Igauņa galvenā nodarbošanās ir mūzikas instrumentu izgatavošana. Ar mūziku Gunārs ir nodarbojies visu mūžu. Kad vairākus gadus bija nostrādājis kā mūzikas skolotājs, viņš secināja, ka Latvijā nav liela izvēle instrumentu klāstā. Tā nu radās ideja par instrumentu radīšanu paša rokām. No metalofonu ražošanas savā garāžā izauga uzņēmums un senlaiku mūzikas instrumentu muzejs.

Aīda Patmalniece, Dagnija Ostrovska, Rozālija Muižniece, Studentu medijs Skaļāk

Klusums mūzikas darbnīcā

Mūzikas instrumentu darbnīcā Gunārs izgatavo dažādu veidu sitamos, pūšamos un strinkšķināmos instrumentus - kokles, cītaras, bungas un arī skaņu gultas. Pandēmijas laikā pasūtījumi samazinājušies un mūzikas darbnīcā ir iestājies klusums.

Gunāra Igauņa oficiālā lapa

Visu multimediālo stāstu skaties te