Sarunu festivāla LAMPA apmeklētāju viedokļi

podkāsti

Vasaras sākumā studentu medija „Skaļāk“ komanda piedalījās sarunu festivālā „Lampa“. Bez podkāstu „Grēka nesūdzēties“, „Viens no mums“ un „Iedzersim tēju“ epizožu ierakstīšanas, mēs aicinājām apmeklētājus mūsu teltī pie mokrofoniem, lai izteiktu viedokli par sev svarīgiem un aktuāliem tematiem.

Mēs parādījām reālu studijas aprīkojumu un kas ir nepieciešams, lai ierakstītu kvalitatīvu audio podkāstam. Vairāki apmeklētāji piekrita izmēģināt studijas aparatūru, ierakstot diskusiju vai monologu par sev svarīgu tematu. Pensijā aizgājušais skolotājs Artūrs Narbuts izteica viedokli par izglītības sistēmas haosu. Līvānu jauniešu domes pārstāves pastāstīja par lielākajiem ieguvumiem, darbojoties jauniešu domē. Rēzeknes Valsts Poļu ģimnāzijas skolēni izteica savu viedokli par to, vai sivietēm vajadzētu iestāties militārajā dienestā.