Saruna "Žurnālists karā" ar Gintu Amoliņu un Inu Strazdiņu

podkāsti

"Žurnālists karā" ir saruna ar LTV žurnālistiem Gintu Amoliņu un Inu Strazdiņu, tā notika Sarunu festivālā Lampa. Viņi paši bijuši pie frontes līnijas un nonākuši reizēm pat dzīvībai bīstamos apstākļos. Ko izdzīvo žurnālists kara apstākļos - tie ir stāsti, kas palikuši aiz kadra. Žurnālistiem palikušas nenofilmētas saulespuķes, trauksmes sirēnu laikā meklēts patvērums un izveidojies pieradums pie kara. Uzklausīti cilvēku stāsti, kas tapuši par spēcīgām LTV ziņu reportāžām. Karš Ukrainā turpinās, un pie tā nedrīkst pierast. Cerams, ka šī saruna būs kā atgādinājums mums visiem, ka Ukraina cīnās arī par mūsu brīvību un tā jāturpina atbalstīt.

Katrīne Liepzare, Studentu medijs skaļāk

saruna ŽURNĀLISTS KARĀ (1).jpg

Saruna notika festivālā Lampa Cēsis, 9 jūnijā. Tajā piedalījās LTV ārzemju ziņu žurnālists Gints Amoliņš un attālināti no Ukrainas pilsētas Odesas uz īsu mirkli pieslēdzās LTV ārzemju ziņu galvenā redaktore Ina Strazdiņa. Ar abiem viesiem sarunājas RSU 1. kursa Žurnālistikas programmas studente Katrīne Liepzare.

Noklausāma visa saruna ar abiem LTV žurnālistiem.