Raidieraksts: Kas notiek ar mani?

podkāsti

Ikviens no mums kaut reizi dzīvē ir uzdevis sev jautājumu: “Kas notiek ar mani?”. Vai vienmēr varam uz šo jautājumu atbildēt paši? Nereti ir vajadzīgs padoms no malas.

Klausies raidierakstu “Kas notiek ar mani?” un, iespējams, gūsi atbildi uz kādu sev svarīgu jautājumu. Raidieraksts ir Rīgas Stradiņa universitātes Multimediju komunikācijas studentes Alises Končus radošais bakalaura darbs.

Alise Končus, Studentu medijs Skaļāk

title3_Kas notiek ar mani.jpg

1.epizode “Kas notiek ar mani universitātē?”

Studijas augstskolā - jauna vide, noteikumi, kursabiedri un pasniedzēji. Kā neapjukt, kā iejusties un pasargāt sevi studiju laikā? Ar ieteikumiem dalās veselības centra “Vivendi” psihoterapeits dr. Dāvis Liepa.

Kas notiek ar mani universitātē_.png

2. epizode “Kas notiek ar mani sociālajās tīklošanās vietnēs?”

“Cilvēks nav diagnoze un diagnoze nav cilvēks,” ar praktiskiem padomiem, kā nebēgt no ikdienas raizēm un veselīgi pavadīt laiku sociālajās tīklošanās vietnēs, dalās veselības centra “Vivendi” psihoterapeite Dr. Agija Tomme.

Kas notiek ar mani sociālajās tīklošanās vietnēs_.png

Izjūti ilgstošu nogurumu? Netiec galā ar savām emocijām? Nezini, kur meklēt palīdzību? Jebkurā diennakts laikā pēc palīdzības vari vērsties krīžu un konsultāciju centrā “Skalbes”, zvanot uz 67222922 vai 27722292.

Sertificētus speciālistus vari meklēt šeit: https://registri.vi.gov.lv/apd