Skip to main content

Podkāsts: Tinder stāsti

Podkāsti

Emīlija Vimba, Markuss Boļšaks, Katrīna Sakalauska, Krišs Kairis, Studentu medijs Skaļāk

Mēs esam četri draugi, neprofesionāli Tinder aplikācijas speciālisti, un esam šeit, lai runātu par jautājumiem, kas saistīti ar mīklaino un mistisko interneta iepazīšanās pasauli. 

Pirmā epizode būs veltīta tam, lai jūs varētu iepazīties ar mums, bet pēcāk varat sagaidīt epizodes ar mūsu draugiem, citiem interesantiem cilvēkiem, ar kuriem mēģināsim pārrunāt neērtus, bet tomēr visiem interesantus jautājumus. Rūpēsimies, lai vismaz vienu vakaru varat izsmieties kopā ar mums un saprast, ka savos randiņu iešanas piedzīvojumos neesat vieni. 

Lai mēs varētu iepazīt arī jūs un jūsu stāstus, aicinām rakstīt e-pastu uz adresi tinderstastiatgmail[pnkts]com. Tavu vārdu mēs paturēsim noslēpumā, bet interesantākos piedzīvojumus lasīsim podkāstā. 

Uz sadzirdēšanos!

 

1.

epizode

Kas mēs esam un kas ir Tinder? Šoreiz vairāk par mums, Tinder ideju un ko esam piedzīvojuši, esot daļa no randiņu pasaules. Pastāstīsim jums gan par mūsu baisākajiem, gan arī smieklīgākajiem atgadījumiem.

2.

epizode

Otrā epizode ir par drošību - atbildam uz jautājumiem, kas saistīti ar mūsu drošību internetā un satiekoties ar nepazīstamiem cilvēkiem. Kā iepriekš minējām, mēs rūpēsimies, lai vismaz vienu vakaru varat izsmieties kopā ar mums un saprast, ka savos randiņu iešanas piedzīvojumos neesat vieni.