Podkāsts: Personības kults. Donalds Tramps

podkāsti

Jānis Lācis, Studentu medijs Skaļāk

personibas_kults_titubilde.jpg

Personības kults ir podkāsts par personībām, kas ietekmē pasauli un Latviju. Podkāsts ieskatās gan personību pagātnē, gan tajā, kāda ir to ietekme mūsdienās.

1.epizodePirmā epizode veltīta Amerikas Savienoto Valstu 45. prezidentam Donaldam Trampam. Kā vienam no pretrunīgākajiem pašreizējiem valstu līderiem, Trampam ir izdevies iegūt sev krietnu pulciņu kritiķu, bet, lai arī cik skaļas būtu kritiķu balsis, tas neattur tikpat lielai daļai cilvēku viņu atbalstīt. Šajā sērijā apskatīsim, kā Tramps nāca pie varas, atskatīsimies uz viņa jaunības dienām, ieklausīsimies pašmāju Trampa atbalstītājā, kā arī uzzināsim Rīgas Stradiņa Universitātes profesora Andra Sprūda viedokli par Donalda Trampa ietekmi, ne tikai Amerikā, bet arī Latvijā.