Skip to main content

Lasi Skaļāk

podkāsti

Cik ļoti dažreiz gribas parunāt par pēdējo izlasīto grāmatu, bet nav ar ko! Jaunajā raidierakstā “Lasi Skaļāk” jauniešiem ir iespēja izteikt savas pārdomas un ieteikumus par visdažādāko literatūru, kā arī padalīties ar savu lasīšanas pieredzi. 

Raidieraksta idejas autore ir Sandra Aleksandra Lode, veidošanā piedalās Anna Singelmann, Madara Iverta, Linda Laizāne, Diāna Juhņēviča, Olīvija Zeta Survillo. 

Skaties raidierakstu Youtube un klausies Spotify un citās podkāstu vietnēs. 


3.epizode “Pateikt nē ir grūti”
Stāsts ir par Lauru, kura uzsāka mācības jaunajā Rīgas skolā. Viņa iepazinās ar Māri. Draudzības pārvērtās par attiecībām, kuras kļuva par vardarbīgām gan fiziski, gan emocionāli. Cik Laura būs spējīga ciest, lai saprastu, ka šis cilvēks nav viņas liktenis? Uz to atbildi dod 3.epizodes Ivetas Troalikas grāmata “Tūlīt paliks labāk”. Šīs epizodes viesis ir Rihards Slišāns.

Klausies epizodi Spotify

 

2.epizode “Vai jaunietis var izglābt pasauli?”
Vai seši mazpazīstami jaunieši varēs izpildīt noziegumu un saņemt atlīdzību, lai risinātu savas problēmas? Uz to dod atbildi 2.epizodes Lī Bardugo grāmata “Vārnu sešinieks”.  Šīs epizodes viešņa ir Madara Zviedre.

Klausies epizodi Spotify

 

1.epizode “Klasika paliek uz visiem laikiem”
Kas var būt stiprāks par ģimenes mīlestību un māsu draudzību? Uz to atbildi dod 1.epizode par Luīzes Mejas Elkotas grāmatu “Mazās sievietes”.  Šīs epizodes viešņa ir Anna Singelmann. 

Klausies epizodi Spotify


Raidieraksts ir izstrādāts kā Rīgas Stradiņa universitātes programmas "Multimediju komunikācija" studentes Sandras Aleksandras Lodes bakalaura darbs.