Skip to main content

K punkts – meklējot jautājumus un atbildes par cilvēka seksualitāti

podkāsti

Podkāstā par cilvēka seksualitāti droši vien nav tabu tēmu, drīzāk ir redzējums, kā nevajadzētu runāt par šo. Šis nebūs podkāsts par mājsaimniecībā noderīgiem padomiem, kā, piemēram, pārsteigt partneri gultā vai uz jebkuras citas mēbeles. Šis noteikti nebūs arī šovs – parunāsimies ar slavenību par šokējošu tēmu. Un noteikti noteikti šī nav kauna un maskēšanās zona, kurā nespējam nosaukt vārdā savus dzimumorgānus, un izmantojam meža un mājdzīvnieku vārdus vai atsevišķus dārzeņus un augļus. Šim podkāstam vajadzētu būt atvērtai, cieņpilnai un drosmīgai telpai, kurā runāt par cilvēka seksualitāti.

Klausies mūs Spotify, Apple Podcasts un citās populārās podkāstu vietnēs. 

Diāna Kiščenko, Paula Kirštuka, Ņikita Kazakovs, Lelde Vasile, Elīna Egle, Ilvija Martinova, Studentu medijs Skaļāk


Jaunākā epizode: Bērnu un jauniešu dzimtes identitāte un seksualitāte

3. epizodes viesis ir Ņikita Bezborodovs – RSU Psihiatrijas un narkoloģijas katedras docētājs, bērnu psihiatrs un RSU Rezidentūras programmas vadītājs Bērnu psihiatrijas apakšspecialitātē.


2.epizode. Vīrieša seksualitāte

Vai dzimumlocekļa garumam un akta ilgumam ir nozīme? Ar kādām sūdzībām vīrieši parasti nāk pie urologa, un vai visas problēmas ir atrisināmas? 2. epizodes viesis ir Dr. Andris Ābele – urologs, andrologs P. Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcā, klīnikā “EGV” un klīnikā “Piramīda”.


G punkts un klitors

1. epizodes viese ir Dr. Ieva Briedīte – RSU Dzemdniecības un ginekoloģijas katedras docētāja un pētniece, “CAPITAL CLINIC RIGA” seksuālās veselības nodaļas ginekoloģe un “Erciņas un Briedītes ginekoloģijas klīnikas” līdzdibinātāja.

Jaunākais saturs