K punkts – meklējot jautājumus un atbildes par cilvēka seksualitāti

podkāsti

Podkāstā par cilvēka seksualitāti droši vien nav tabu tēmu, drīzāk ir redzējums, kā nevajadzētu runāt par šo. Šis nebūs podkāsts par mājsaimniecībā noderīgiem padomiem, kā, piemēram, pārsteigt partneri gultā vai uz jebkuras citas mēbeles. Šis noteikti nebūs arī šovs – parunāsimies ar slavenību par šokējošu tēmu. Un noteikti noteikti šī nav kauna un maskēšanās zona, kurā nespējam nosaukt vārdā savus dzimumorgānus, un izmantojam meža un mājdzīvnieku vārdus vai atsevišķus dārzeņus un augļus. Šim podkāstam vajadzētu būt atvērtai, cieņpilnai un drosmīgai telpai, kurā runāt par cilvēka seksualitāti.

Klausies mūs Spotify, Apple Podcasts un citās populārās podkāstu vietnēs.

7.epizode. Anna Žabicka "Novecošana un attiecības"

Kā cilvēki, kas dzīvo pansionātā, runā un domā par savu ķermeni, piedzīvo romantiku un seksualitāti. Uz sarunu aicinājām sociālantropoloģi, Vīnes universitātes doktoranti un RSU vieslektori Annu Žabicku.

Epizodi veidoja Diāna Kiščenko, Keita Luīza Muceniece, Džūlija Apine, Sanita Vitkovska, Ērika Verze, Zane Liepiņa, Oļesja Šavele.

6.epizode. Ineta Lipša "LGBTI vēsture Latvijā"

Šoreiz podkāsta viešņa ir Ineta Lipša - vēsturniece, pētniece, nupat iznākušās grāmatas "Slēptā dzīve. Homoseksuāļa dienasgrāmata 1927–1949" sastādītāja un grāmatas "LGBTI vēsture Latvijā pēdējos 100 gados" autore.

5.epizode. Džemma Sudraba "Humors un seksualitāte"

5. epizodes viešņa ir Džemma Sudraba - komiķe, publiciste, podkāsta “Starp mums meitenēm runājot” radītāja un sieviešu stendapa kustības viena no izveidotājām.

4.epizode. Dāmu romāni un seksualitāte

Kas ir “chick lit” jeb dāmu romāni? Kā šajos darbos tiek attēlota sieviete, viņas attiecības ar ķermeni un seksualitāti? Uz šiem un citiem jautājumiem meklēsim atbildes 4. epizodē kopā ar literatūrzinātnieci, literatūrkritiķi un redaktori Bārbalu Simsoni.

3.epizode. Bērnu un jauniešu dzimtes identitāte un seksualitāte

Epizodes viesis ir Ņikita Bezborodovs – RSU Psihiatrijas un narkoloģijas katedras docētājs, bērnu psihiatrs un RSU Rezidentūras programmas vadītājs Bērnu psihiatrijas apakšspecialitātē.

Epizodi veidoja Diāna Kiščenko, Paula Kirštuka, Ņikita Kazakovs, Lelde Vasile, Elīna Egle un Ilvija Martinova.

2.epizode. Vīrieša seksualitāte

Vai dzimumlocekļa garumam un akta ilgumam ir nozīme? Ar kādām sūdzībām vīrieši parasti nāk pie urologa, un vai visas problēmas ir atrisināmas? 2. epizodes viesis ir Dr. Andris Ābele – urologs, andrologs P. Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcā, klīnikā “EGV” un klīnikā “Piramīda”.

G punkts un klitors

1. epizodes viese ir Dr. Ieva Briedīte – RSU Dzemdniecības un ginekoloģijas katedras docētāja un pētniece, “CAPITAL CLINIC RIGA” seksuālās veselības nodaļas ginekoloģe un “Erciņas un Briedītes ginekoloģijas klīnikas” līdzdibinātāja.