Ja vien vecāki zinātu | podkāsts par vasaras darbu ASV

podkāsti

Vai tev ir zvanījis kāds un stāstījis par studentu vasaras programmu “Southwestern Advantage”, kur jauniešiem ir iespēja doties vasarā uz trim mēnešiem uz ASV strādāt pārdošanā no durvīm uz durvīm? Ir dzirdēti dažādi nostāsti, idejas un skeptiskas variācijas par šo programmu jauniešiem. Podkāstā Jums būs iespēja iepazīties ar cilvēka pieredzes stāstiem, kāds patiesībā izskatās viss process, esot iekš “SWA”. Katrā epizodē iepazīsies ar vienu no programmas aspektiem, piemēram, kā notiek gatavošanās, kāds ir darba process, kādas briesmas tevi var sagaidīt un citām lietām, kuras vecākiem negribas stāstīt.

Palīdzēsim tev saprast, vai esi gatavs mesties šajā prātam neiedomājamā piedzīvojumā.

Klausies un skaties: Instagram, Facebook, un Spotify.

Valērija Sermus, Studentu medijs Skaļāk

Untitled design (1).jpg

1. Epizode | Keita

Ko nozīmē doties uz citu valsti uz vairākiem mēnešiem un pārdot grāmatas, ejot no durvīm uz durvīm? Saprotams, ka tas prasa daudz laika un pūļu, un finansiālu ieguldījumu. Kas ir nepieciešams, lai tu būtu gatavs mesties iekšā šajā studentu programmā? Pirmajā epizodē ciemos ieradusies LU Psiholoģijas programmas 2. kursa studente Keita Pelēce. Viņa šovasar devās uz ASV kopā ar mani.