Skip to main content

Iedzersim tēju

podkāsti

Vai, jūsuprāt, ikdienas sieviete atbilst galvenās varones prototipam ekrānos? Podkāsta Iedzersim tēju pirmajā sezonā runāsim par sieviešu lomām filmās, un kā tās ietekmē mūsdienu sabiedrības dzīvi, standartus un iekšējos konfliktus. Katrā epizodē runāsim par konkrētām filmām un pārrunāsim to, kas ir aktuāls.  Mēs runāsim par svarīgām tēmām un reizē epizodes laikā baudīsim dažādus tējas veidus. Kā arī izmantosim vārda tēja jaunāko nozīmi - kāda maza, nekaitīga tenku rindiņa.

Vai esi gatavs doties filmu skatīšanās piedzīvojumā kopā ar mums?   

Klausies un skaties:

InstagramFacebookYouTubeSpotify

Ar jums kopā būs Anna Katrīna Elme un Anete Valaine

iedzersimteju.jpg


1.epizode| “Aizveries, lūdzu! Es esmu ļoti aizņemta un  svarīga.” 

Paņem tējas tasi un nāc klausīties pirmo epizodi podkāstam “Iedzersim tēju”. Šajā epizodē mēs runāsim par filmu “Bridžitas Džonsas dienasgrāmata”. Vai patiešām sievieti var vērtēt tikai pēc izskata, svara un attiecību statusa? 

Klausies un skaties:

InstagramFacebookYouTubeSpotify


2.epizode| “Dārgais, naudas dēļ es tevi apprecētu acumirklī!”

Paņem tējas tasi un nāc klausīties otro epizodi podkāstam “Iedzersim tēju”. Šajā epizodē mēs runāsim par filmu “Brokastis Tifānijā”. Vai tiešām dzīve, kā skaistuma ikonai ir tik viegla, kā pieņemts domāt?


3.epizode ar Mārtiņu Grāvīti |“Es ļaušu dzīvei sevi sist, kamēr tā piekusīs”.

Vai esi gatavs uzzināt, ko par stereotipiem un sapņiem domā Mārtiņš Grāvītis. Šajā epizodē mēs runāsim par filmu “La La Land” un to, vai visiem sapņiem ir lemts piepildīties. Paņem tējas tasi un par to un vēl vairāk uzzināsi jaunajā  "Iedzersim tēju" epizodē. 


Saruna ar Valtu Pūci  | “Mūzika ir visa mana dzīve un būtība”.

Paņem tējas tasi un nāc klausīties epizodi ar latviešu komponistu Valtu Pūci.  Mūzikas pavadījumā runāsim ar Latvijā pazīstamu un mīlētu komponistu,  uzzināsim vairāk par viņa radošo darbību, grupu “Marana”, filmu “Neparastie rīdzinieki” un teātra dienām.  Par to un vēl vairāk uzzināsi epizodē.

Jaunākais saturs