Skip to main content

Iedzersim tēju

podkāsti

Vai, jūsuprāt, ikdienas sieviete atbilst galvenās varones prototipam ekrānos? Podkāsta Iedzersim tēju pirmajā sezonā runāsim par sieviešu lomām filmās, un kā tās ietekmē mūsdienu sabiedrības dzīvi, standartus un iekšējos konfliktus. Katrā epizodē runāsim par konkrētām filmām un pārrunāsim to, kas ir aktuāls. Mēs runāsim par svarīgām tēmām un reizē epizodes laikā baudīsim dažādus tējas veidus. Kā arī izmantosim vārda tēja jaunāko nozīmi - kāda maza, nekaitīga tenku rindiņa.

Vai esi gatavs doties filmu skatīšanās piedzīvojumā kopā ar mums?   

Klausies un skaties:

InstagramFacebookYouTubeSpotify

Ar jums kopā būs Anna Katrīna Elme un Anete Valaine

1500xfons.jpg

 


1.epizode| “Aizveries, lūdzu! Es esmu ļoti aizņemta un  svarīga.” 

Paņem tējas tasi un nāc klausīties pirmo epizodi podkāstam “Iedzersim tēju”. Šajā epizodē mēs runāsim par filmu “Bridžitas Džonsas dienasgrāmata”. Vai patiešām sievieti var vērtēt tikai pēc izskata, svara un attiecību statusa? 

Klausies un skaties:

InstagramFacebookYouTubeSpotify


2.epizode| “Dārgais, naudas dēļ es tevi apprecētu acumirklī!”

Paņem tējas tasi un nāc klausīties otro epizodi podkāstam “Iedzersim tēju”. Šajā epizodē mēs runāsim par filmu “Brokastis Tifānijā”. Vai tiešām dzīve, kā skaistuma ikonai ir tik viegla, kā pieņemts domāt?


3.epizode ar Mārtiņu Grāvīti |“Es ļaušu dzīvei sevi sist, kamēr tā piekusīs”.

Vai esi gatavs uzzināt, ko par stereotipiem un sapņiem domā Mārtiņš Grāvītis. Šajā epizodē mēs runāsim par filmu “La La Land” un to, vai visiem sapņiem ir lemts piepildīties. Paņem tējas tasi un par to un vēl vairāk uzzināsi jaunajā  "Iedzersim tēju" epizodē. 


Saruna ar Valtu Pūci  | “Mūzika ir visa mana dzīve un būtība”.

Paņem tējas tasi un nāc klausīties epizodi ar latviešu komponistu Valtu Pūci.  Mūzikas pavadījumā runāsim ar Latvijā pazīstamu un mīlētu komponistu,  uzzināsim vairāk par viņa radošo darbību, grupu “Marana”, filmu “Neparastie rīdzinieki” un teātra dienām.  Par to un vēl vairāk uzzināsi epizodē.


4.epizode| “Vai es tev esmu tikai derības? ”

Paņem tējas tasi un nāc klausīties ceturto epizodi podkāstam “Iedzersim tēju”. Šajā epizodē mēs runāsim par filmu “She’s all that”. Vai tiešām dzīvē svarīgākais ir izskats, attiecības un balles karalienes statuss? Par to un vēl vairāk uzzināsiet jaunajā epizodē.


5.epizode ar Paulu Vītumu |“Es gribu to apaļīgo meiteni prom no mana šova!”

Paņem tējas tasi un nāc klausīties piekto epizodi podkāstam “Iedzersim tēju”. Vai esat gatavi uzzināt, ko par rasu segregāciju, stereotipiem, sevis pieņemšanu un mīlēšanu domā Paula Vītuma? Šajā epizodē runāsim par filmu “Hairspray” un to, kā galvenā varone Treisija pārvar stereotipus, cīnās par cilvēku pieņemšanu neatkarīgi no izskata un rases. Un to, kā dažkārt skatīties uz dzīvi ar rozā brillēm nemaz nav tik slikti. Par to un vēl vairāk uzzināsiet jaunajā epizodē.


1.epizode |“Mēs esam atpakaļ!”.| Iedzersim tēju| (S2E1) 

Mēs esam atpakaļ un līdz ar mums arī jauna un karsta tēja, kurā dalīties ar jums. Vasara ir bijusi bagāta dažādiem notikumiem, neslēpsim, arī drāmām, kuras mums jāapskata. Varbūt, ka iesaistīts Mr Styles, varbūt Leonardo… kurš to lai zina? 
Tāpat runāsim arī par divām īpašām, mazliet senākām filmām, kas sasildīja mūsu sirdis vasaras vakaros. 
Tiekamies! 


Iedzersim tēju| Tējas izliešana. Uz kuru no kino seansiem iesi Tu?

Vai vēlies doties uz kino, taču nezini, ko skatīties? Noklausies mūsu segmentu "Tējas izliešana", mēs piedāvājam savus filmu ieteikumus. Sev saistošo atradīs gan romantiķi, gan piedzīvojumu meklētāji, gan dokumentālā stila piekritēji.  


2.epizode ar Lotu Ulmani| Uzmanību! Galvenā varone tev nepatiks.

Paņem tējas tasi un nāc klausīties jaunāko podkāsta “Iedzersim tēju” epizodi. Šoreiz par mūsdienu dzīvi un problēmām runājam ar influenceri un Radio 5 personību Lotu Ulmani. 
Vai jāpiedod cilvēkam, kas rīkojies pavisam nepareizi? Kā izmantot sociālos medijus savā labā un kāds ir tēls, kuru katrs veidojam internetā? 
Par to un vēl vairāk šajā epizodē. 
Tiekamies! 


3.epizode| Neviens ar tevi nepārgulēs, ja Tu visu laiku raudāsi!

Paņem savu karsto dzērienu un nāc klausīties jaunāko podkāsta “iedzersim tēju” epizodi. Ziemassvētki jau klauvē pie durvīm, tāpēc runājam par “Tāda ir mīlestība” jeb “Love actually”. 
Vai visiem zināmā klasika ir ideālā filma bez aizspriedumiem un problēmām? Vai cilvēki tiecas romantizēt Ziemassvētkus? 
Par to un vēl vairāk šajā epizodē. 
Tiekamies! 


4.epizode| “Tev nav ne jausmas, kā ir būt sievietei”

Paņem tējas tasi un nāc klausīties jaunāko podkāsta “Iedzersim tēju” 4. epizodi. Šoreiz runāsim par lielo  Bridžertonu ģimeni, par iekļautību un daudzveidību. 
Un ja vēl domājat, ka kostīmdrāmas ir garlaicīgas, Bridžertoni šīs domas padarīs par nebijušām. 


5.epizode|Romantisko filmu esence ar Kino Kulta Līvu Spandegu.

Paņem tējas tasi un nāc klausīties podkāsta “Iedzersim tēju” 5. epizodi. Šajā mīlestības mēnesī mēs aktīvi meklējām romantiskākās un skaistākās mīlestības svinēšanas filmas. Kopā ar Kino Kulta pārstāvi Līvu Spandegu izveidojām filmu sarakstu, lai nodrošinātu jūs ar mīlestības filmām ne tikai šomēnes, bet visu gadu!


6. epizode| Puspliki puiši vai mašīnas? Tāds ir jautājums.

Paņem tējas tasi un nāc klausīties podkāsta “Iedzersim tēju” 6. epizodi. Šomēnes runājam par ilgi gaidīto un nesen aizvadīto Oskaru ceremoniju. Apskatījām mums tuvākās jaunās filmas, to vidū gan tās, kuras gozējās slavas saulītē, gan tās, kas kārotās balvas nesaņēma. 


7.epizode| Ja es būtu Pelnrušķīte...

Vai jūs ticat mīlestībai no pirmā acu skatiena vai lēnai “ieiešanai” mīlestībā? Par negaidīti, bet tomēr samērīgi krāšņo filmu “Kāds mīlai ar to sakars?” runājam jaunākajā “Iedzersim tēju” epizodē. Apspriežam, cik reālistiskas, bet tomēr sapņainas ir sarežģītās Zojas un Kaza attiecības.


8.epizode| Jauns mēness un atkal Džeikobs bez krekla...

Cik bieži pamostoties no slikta sapņa tavā istabā stāv vampīrs? Bella Svona ir pusaudze, kas nespēj izvēlēties starp zoofīliju🐕 un nekrofīliju🧟‍♂️. Spēle ar nāvi un sarežģīta izvēle starp vilkati un vampīru ir tikai dažas no problēmām, ar ko sastopas varone. Jaunākajā “Iedzersim tēju” podkāsta epizodē mēs pierādīsim, ka filmu par vampīriem un vilkačiem varam apspriest gandrīz kā dokumentālu stāstu 🧛🏽‍♂️❤️‍🔥