Grēks nesūdzēties | podkāsts par vardarbību attiecībās

podkāsti

Pirmais acu skatiens, smaids, saruna un rozā brilles tiek uzliktas. Asāks vārds, tukši solījumi un pacelta roka liekas kā sīkums, jo es taču viņu mīlu. Vai esi dzirdējis no līdzcilvēkiem, klasesbiedriem, kolēģiem, kursabiedriem šādus vai līdzīgus vārdus? Mēs esam šeit, lai caur sāpīgiem un mazliet neērtiem attiecību stāstiem atklāti runātu par piedzīvoto, izdzīvoto un pārdzīvoto. Izkārsim sarkanos un zaļos karogus, noņemsim rozā brilles un lauzīsim stereotipus, lai caur sarunām šķīdinātu priekšstatus par attiecībām.

Klausies mūs Spotify un citās savās mīļākajās podkāstu straumēšanas vietnēs, kā arī seko līdzi Studentu medijam InstagramFacebookTwitter un YouTube.

Anna Apīne, Monta Bērziņa un Herberts Legants, Studentu medijs Skaļāk.

greks_nesudzeties_1920x1080.png

“Tagad vai nekad” Pirmajā podkāsta epizodē Santa (vārds mainīts) mūs vedīs cauri sarkano karogu jūrai, daloties ar attiecību pieredzes stāstu, par to, kāpēc neteikt JĀ un negaidīt “pareizo” brīdi teikt NĒ.

Uzmanību! Sarunās izmanto lamuvārdus, runā par atkarībām un detalizēti apraksta fizisku, emocionālu un seksuālu vardarbību. Ja esi cietis no fiziskās, emocionālās un/vai seksuālās vardarbības, meklē palīdzību centrā “Marta” un krīžu un konsultāciju centrā “Skalbes”.

Ja vēlies dalīties arī ar savu pieredzi, raksti greksnesudzetiesatgmail[pnkts]com