Skip to main content

RSU Studentu medija misija

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Studentu medijs “Runā skaļāk!”

Kāpēc mēs esam?

RSU Studentu medijs ir izveidots ar mērķi ir piedāvāt platformu, lai mediju un komunikācijas studentiem studiju laikā būtu iespēja dalīties ar savām idejām, piepildīt sapņus un reāla medija darbības vidē apliecināt savas radošās un profesionālās ambīcijas.

Mēs vēlamies radīt unikālu, aizraujošu un vērtīgu saturu. Mēs vēlamies uzrunāt savu auditoriju – priecīgi, nopietni, godīgi un aizrautīgi!

RSU Studentu medija mērķis ir kļūt pat aizraujošu, interesantu, ietekmīgu spēlētāju Latvijas publiskajā komunikācijā. Mēs vēlamies pierādīt, ka topošo profesionāļu balsi ir vērts sadzirdēt. Mēs to sakām par sevi un aicinām arī citus: “Runā skaļāk!”

Kas mēs esam?

RSU Studentu mediju veido:

- studentu interneta radio “Runā skaļāk!”

- interneta portāls “skaļāk”

- TV raidījums “Skaļāk TV”

Mūsu vērtības:

Prieks – mēs zinām, ka skaisti piedzīvojumi, neatkārtojamas emocijas, lieliska draudzība būs iespējama tieši Studentu medijā. Nav vērts studēt, ja tu neizmanto iespēju studiju laikā izdarīt kaut ko nozīmīgu!  Tāpēc ar prieku veidojam studentu mediju.

Godīgums – mēs esam godīgi pret sevi, saviem kursabiedriem, pasniedzējiem un mūsu medija auditoriju! Mēs cienām katru cilvēku un neizmantojam medija iespējas, lai nodarītu kaitējumu.

Atbildīgums – mēs zinām ka vārdam un attēlam ir liels spēks, tāpēc mēs savas iespējas veidot medija saturu izmantojam atbildīgi.

Kvalitāte – mēs mācāmies, lai padarītu Latvijas komunikācijas vidi saturīgāku un atbildīgāku, tāpēc katrā darbā Studentu medijā mēs tiecamies sasniegt augstākos kvalitātes standartus. Tāpēc mēs esam rūpīgi, neatlaidīgi, koleģiāli un draudzīgi.

Drosme un  uzdrīkstēšanās – mēs zinām, ka katra jauna publikācija prasa iemācīties ko jaunu, izdarīt ko nebijušu. Mēs kopā mācāmies būt drosmīgi, mēs atbalstām citu uzdrīkstēšanos. Mēs nebaidāmies runāt par jautājumiem, par kuriem mēdzām klusēt un pierādām, ka godīga saruna ir iespējama. Mēs mācāmies nebaidīties no savam kļūdām un zinām, ka drosmīgie neizsmej citu kļūdas. Tāpēc mums ir vieglāk uzdrīkstēties, un tā top neatkārtojamas publikācijas – raksti, fotogrāfijas, video sižeti, dokumentālās filmas…

Ko mēs darām?

Mēs atzīstam un labojam savas kļūdas. Bet pirms tam mēs esam pietiekami rūpīgi, lai tās nepieļautu.

Mēs risinām problēmas, lūdzot padomu un sadarbojoties ar citiem.

Mēs turam solījumus, ko esam devuši cits citam medija satura veidošanas procesā. Un vispār mēs turam solījumus.

Mēs savā starpā sarunājamies gan par labo, gan to, kas neizdodas.

Mēs mācāmies uzticēto darīt laikus.

Ko mēs nedarām?

Mēs nepazūdam, kad kopīgais darbs ir atkarīgs no mūsu ieguldījuma.

Mēs nesniedzam nepatiesu informāciju, vismaz nedarām to apzināti.

Mēs nemelojam studiju biedriem un neapmelojam savus studiju biedrus un pasniedzējus, ja esam bijuši aizmāršīgi, slinki, aizņemti ar ko citu.

Mūsu noteikumi:

Studentu medija satura veidošana un tā komunikācija ir daļa no studiju procesa RSU Komunikācijas fakultātē.

Mēs ievērojam mediju un žurnālistu profesionālo ētiku.

Uzsākot studijas, katrs Komunikācijas fakultātes students paraksta RSU Studentu medija Ētikas kodeksu.

Tā nosacījumi  attiecas uz mūsu veidoto saturu jebkurā platformā un uz komunikāciju sociālajos medijos.