Ko redz manas acis?
Īsfilma par cilvēka atšķirīgo uztveri un skatījumu uz dzīvi. Pieci cilvēki ļauj ieskatīties savās acīs – un līdz ar to arī savā pieredzē, sajūtās un emocijās. Katrs skatiena mirklis atklāj unikālu pasauli, ko veido piedzīvotais, domātais un izjustais. Šis stāsts ir aicinājums ieklausīties, pieņemt un būt atvērtiem citu cilvēku skatījumam, jo aiz katra skatiena slēpjas vesela pasaule.
Aļina Lužnova un Megija Platača, Studentu medijs Skaļāk




Par autorēm
Aļina Lužnova ir kāzu un pasākumu organizatore, kurai patīk strādāt ar cilvēkiem un izprast viņu vēlmes, emocijas un gaidas. Fotogrāfiju un video viņa izbauda kā brīvāka formāta radošu lauku. Viņu interesē cilvēka iekšējā pasaule un tas, kā noskaņas un psiholoģiskie stāvokļi var atspoguļoties vizuālajā tēlā. Dažkārt pietiek ar vienu kadru, lai saprastu vairāk, nekā iespējams pateikt vārdos. Brīvajā laikā Aļina mēdz eksperimentēt ar fotografēšanu un novērojumiem, meklējot veidus, kā ar attēlu palīdzību atklāt cilvēku dabiskumu un nolasāmās, klusās emocijas.
Megija Platača ikdienā veido un uztur sociālo mediju komunikāciju uzņēmumā. Studējot multimediju komunikāciju, viņa ir iepazinusi fotogrāfiju un vēlas šajā radošajā procesā pilnveidoties, jo tajā var parādīt daudzkārt redzēto, bet ne vienmēr ieraudzīto. Megija pievēršas cilvēkstāstiem, cilvēka mijiedarbībai ar dabu un ikdienas estētikai. Šīs tēmas viņas darbos kļūst par veidu, kā runāt gan par personīgo pieredzi, gan plašākiem procesiem, kur dokumentāli novērojumi savijas ar poētisku noskaņu un sajūtām.
Skatīt citus izstādes Ķermeniskās ainavas darbus
Jaunākais saturs
Ķermeniskās ainavas. Multimediāla izstādevizuāli stāsti
Dzīvības ķēdevizuāli stāsti
Ādas ģeogrāfijavizuāli stāsti
Smadzeņu neparastais visumsvizuāli stāsti
Debesjumsvizuāli stāsti