Skip to main content

Helovīns 2020

vizuāli stāsti

Studentu medijs “Skaļāk”

Helovīns jeb Visu svēto dienas priekšvakars ir seni tradicionāli svētki, kurus atzīmē daudzās pasaules valstīs. Tradīciju ir ļoti daudz -veidot kostīmus, lai iejustos dažādos tēlos, mēģināt izgrebt šausmīgi skaistu ķirbi un apēst nepieklājīgi daudz saldumu.

Šogad izlēmām izveidot fotosēriju, kur atrādīsim mūsu izvēlētos tēlus.

1photo.PNG

Marta izlēma izveidot baisā klauna grimu. Klaunu tematika katru gadu izpelnās lielu atbalstu, jo tomēr katram no mums ir mazliet bail no tiem...

2photo.PNG

Diāna ilgi lauza galvu par savu helovīna kostīmu. Viņu iedvesmoja Jumpravas dziesma “Ziemeļmeita”. Vai kāds zina, kā izskatās šī Ziemeļmeita? Viņa ļāvās fantāzijai un kļuva par balto Ziemeļmeitu ar auna medījumu un neparasti skaistu smaidu.

5photo.PNG

Terēze pārtapa par UFO konspirāciju teoriju cienītāju. Ilgas un alkas pēc tuvības. Ja šajā planētā tevi nesaprot, tad ir jāmeklē cita. 

LINDA.PNG

Linda pārtapa par gaišreģi. Ar savu skatienu viņa spēja izvilināt kvēlākos noslēpumus. Pačukstēsim priekšā, ka viņa savā burvju bumbā ieraudzīja arī, kas notiks 2021.gadā.. 

3.jpg4.jpg

Diāna centās būt Edvards Sķērrocis no lietām, kas viņai bija sastopamas mājās. Ieskaitot virtuves nažus un šķēres, ko draugi viņai pielika pie rokām ar skoču. Aizdomājoties par to, ko viņš varētu darīt covid-19 laika periodā, ja viņš eksistētu mūsdienās, meitene secināja, ka viņš varētu rast sev jaunu hobiju - dārzniecību.

°phoyo.PNG
7.JPG

Martas make-upa ideja ir no American Horror Story: Murder House tēla Tate Langdon. Ja nav laika helovīna kostīmu uztaisīt, jāizmanto visa melnais grims, kas ir.

photo 8.PNG

Madaras kostīms ir iedvesma no seriāla “Money heist”. Viņa vēlējās iejusties aplaupītāju tēlā, kas dodas pret sabiedrībā esošu sistēmu. Ar viņu labāk nejokot, jo beisbola nūja var tikt izmantota negaidītos veidos.

9.jpg
10.jpgOlīvija par savu kostīma izvēli izsakās šādi : “ Vienīgais augstākstāvošais tēvs ir mans iedvesmas avots. Šreks. Viņš ir ne tikai ikoniskākais tēls kino industrijā, bet arī tas, kurš aizvedīs mūs uz pareizo ceļu. Šreks ir mīlestība. Šreks ir dzīve.” Mūsuprāt grūti šim nepiekrist.

sandra.PNG

Sandra iejutās neparasta studenta lomā. Kurš gan nevēlētos mācīties Cūkkārpā? Apgūt lidojošās slotas maģiju un glābt pasauli. Viņa sevi pieskaita pie "Slīdeņiem". Bezbailīgums ir viņas otrais vārds. 

11 photo.PNG.

Tomēr Helovīnos netikai baisi vai smieklīgi tērpi ir gaidīti. Otrais Terēzes tēls bija kā pastkarte no 1996.gada Maskavas…

Jaunākais saturs