Atjaunots studentu medija interneta lapas veidols

Studentu medijs ir tapis 2014. gada pavasarī. Taču kā jau visiem ir zināms, jo mūsdienīgāka pasaule, jo mūsdienīgāki esam arī mēs. Studentu medijs “Skaļāk” atjaunojas un maina savu vizuālo tēlu, lai būtu patīkamāks ne tikai mums pašiem, bet arī visiem citiem.

SM1.png

Atjaunotajā versijā mēs piedāvājam daudz kreatīvāku un mūsdienīgāku logo, acīm patīkamāku noformējumu, kā arī plašāku klāstu ar pieejamām sadaļām. Ikdienas notikumi tiks atspoguļoti daudz ērtākā un modernākā mājaslapā un mēs ceram, ka tas pamudinās ne tikai tevi, bet arī tavus draugus iesaistīties “Skaļāk!” darbībā.

Tu spēsi iedvesmoties ikdienas darbiem, pārzināt visas jaunākās aktualitātes, kā arī varēsi radīt pats savus notikumus. Mēs esam atvērti un pieejami ikvienam RSU studentam, lai varētu radoši izpausties un sniegt aktuālu informāciju sabiedrībai.

Mūsu mērķis ir nodrošināt praktisko iemaņu apgūšanas vietu, kur ikviens no RSU studējošiem var iesaistīties un attīstīt sevi. Mēs ļaujam vaļu ikviena viedoklim un palīdzam atrast radošu dzirksteli.  RSU studenta medija mājaslapā ir iespēja noskatīties televīzijas raidījuma sižetus, noklausīties veidotos radio sižetus, lasīt rakstus.

Sagatavojusi Kellija Dadzīte

Vai zināji?