TV

TV / 09. aprīlis, 2018

Inquisitio: ieinteresē un priecē jebkāda vecuma lasītāju Latvijā

Latvijas Nacionālajā bibliotēkā 3.aprīlī notika Rīgas Stradiņa universitātes žurnāla "Inquisitio" ceturtā numura atklāšana. Atklāšanā runāja gan žurnāla redaktore - RSU asoc. prof.  Anda Rožukalne, gan žurnāla rakstu autori - RSU studiju programmas "Žurnālistika" studenti. Tēmas par kurām runāja žurnāla redaktore un rakstu autori bija dažādas, gan saistītas ar medicīnu un sociālajiem jautājumiem, gan saistītas ar sabiedrībai nozīmīgu pakalpojumu kvalitāti. Prezentācijā arī piedalījās RSU docente Anda Ķīvīte un Latvijas Radio 1 ziņu raidījumu moderators, kā arī RSU studiju programmas "Žurnālistika" absolvents - Eduards Beķeris. "Inquisitio" žurnāls ir pirmais pētnieciskās žurnālistikas žurnāls Latvijā. Tas var ieinteresēt un priecēt  jebkāda vecuma lasītāju Latvijā. Žurnālu ir iespējams saņemt RSU informācijas centrā un ne tikai!
Gustavs Gerhards Gailītis