Skaļāk! RSU Studentu medijs

Radio

Tālivaldis Kronbergs

Dzīves pieredzes entuziasts, raidījuma "Talants tev līdzās" vadītājs

Par talantiem, par darbu, par dzīvi — tepat mums visiem līdzās. Tehnisko atbalstu snieguši Elvis Vežuks, Vladislavs Podvinskis un Magdalēna Liekmane, šobrīd sniedz — Severīns Kaužēns.
 
< div>  
 

 


 Trīs vārdi, kas Tevi raksturo?
Uzticēties. Pamatīgi. Organizators.

Kas Tevi iedvesmo?
Kafija bez cukura no rītiem, omlete ar cīsiņiem pusdienās, glāze sarkanvīna — vakarā. Bez tam — arī grāmata, ko sarakstījis pieredzes cilvēks, skaņdarbs, kas radīts klostera cellē, skats no torņa, kas palīdz apjaust plašumu.

Kādas ir Tavas nākotnes ieceres?
Sākt, turpināt un pabeigt. Rīgas Stradiņa universitāte visās tās izpausmēs ir mans interešu objekts Nr.1.

Kā var savienot nesavienojamas lietas?
Caur adatas aci. Ne tikai kamielis.

#radioskalak #talantstevlidzas #rsu #rsusp #rsuisc2017 #liia #kekava #lnmm #lgbt #izstadeskola #fotomuzejs #skanabalsskomanda #sportovisi #crossfitandrejsala #grupagainfast #vefkvartals #pskus #rsuskmk #tukums #lu #jesuit #reformation500 #luther2017 #lgbttevlidzas #ludza #hiv #aids #eszinuvaituzini #eszinusavuhivstatusu #bkus #cesvaine #rsuisc2018 #lsk100 #lsagadabalva #ilukste #latvijasradio #zinamaisnezinamaja #worldradioday2018 #gulbene #rigatv24 #darbaguru #iinuu #karekrutetveiksmigak #tautibudazadibatevlidzas #livones #libietis #rsulf #liepaja #cesis #jvlma #ukraina #ukrainiete #rome #jelgava #baltkrievija #baltkrieviete #lka #ieraugisevikultura #lietuva #lietuviete #igaunija #igaunis