23. aprīlis, 2018

Projekts “Young Proffesionals 2018” Vācijā

Šajā semestrī bija iespēja tikt un piedalīties projektā Vācijā, kura nosaukums ir “Young proffesionals 2018”. Es un vēl četri studenti piedalījāmies fotodarbnīcās pilsētā Zingst, kurā iegūta lieliska apmaiņas brauciena pieredze, atrodoties svešā vidē, kurā bija izaicinājums spēt noorientēties un ar kameru smelties idejās, un parādīt savu redzējumu fotogrāfijās ar konkrēti uzdoto tēmu, kur viena no tām bija no vācu puses – “Human and sea” jeb cilvēks un jūra, no Latvijas, respektīvi, mūsu puses – “Non place” jeb nevietu padarīt par vietu un Franču tēma bija visai dziļa – “Human time and nature time” jeb cilvēka un dabas laiks, kas ir saprotams ar to, ka dabas mūžs ir nenomērāms un ilgstošs, savukārt cilvēka laiks nekad nebūs mūžīgs. Katra cilvēka skatījums uz apkārtējo ir dažāds un katrs to redz un saprot individuāli. Vēlos dalīties ar savām fotogrāfijām, kuras fotografētas pēc  uzdotajiem tematiem un ļauties iemūžinātajiem iespaidiem.

Sintija Auslande, FON 2.kurss