Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Komunikācijas fakultātes Komunikācijas studiju katedra​s studenti Matīss Galzons​ un Tālivaldis Kronbergs​ studiju kursā "Starpkultūru komunikācija" (docētājs profesors Deniss Hanovs) ar vairākām aktivitātēm īstenoja projektu "LGBT tev līdzās. Arī RSU". Viena no tām ir Matīsa Galzona fotosērija "Viena diena Tima Bleika dzīvē" ar Latvijas Universitātes Humanitāro zinātņu fakultātes moderno valodu un biznesa studentu, Lesbiešu, geju, biseksuāļu, transpersonu un viņu draugu apvienības "Mozaīka" Valdes locekli un Jauniešu grupas "Skapis" vadītāju Timu Bleiku, daudziem zināmu kā Elīnu Treikuli. Laiks — 2017.gada 22.oktobrī, vieta — mājās Rīgā un pilsētvidē, Lesbiešu, geju, biseksuāļu, transpersonu un viņu draugu apvienībā "Mozaīka", kā arī kinoteātrī "Kino "Bize"".

Abreviatūra LGBT apzīmē lesbietes, gejus, biseksuāļus un transpersonas. Kā jau liecina projekta "LGBT tev līdzās. Arī RSU" nosaukums, mēs domājam, ka arī LGBT studē un/vai docē/strādā RSU. Viņu "statuss", visticamāk, ir zināms tikai dažiem tuvākajiem vai varbūt nevienam. Vismaz līdz šim RSU nav izveidota īpaša LGBT studentu un/vai docētāju/darbinieku kopa vai organizācija. Lai kas tāds notiktu, ir jābūt drosmei ne vien "izkāpt no skapja", bet arī sastapties ar vairākuma "pārsteigumu", vai tad kaut kas tāds ir nepieciešams. RSU ir daļa no Rīgas, Rīga ir daļa no Latvijas. Tas nozīmē, ka notiekošais RSU ir saistīts ar visu sabiedrību. Tieši uz to uzmanību vērš projekts "LGBT tev līdzās. Arī RSU" un Matīsa Galzona fotosērija "Viena diena Tima Bleika dzīvē". Mēs visi esam viens otram līdzās, tāpēc būtu muļķīgi izlikties, ka viens otru neredzam.

#radioskalak #talantstevlidzas #rsu #lgbt #lgbttevlidzas #lu

Foto: Rīgas Stradiņa universitātes studiju programmas "Fotogrāfija" students Matīss Galzons.

22. oktobris, 2017

Matīsa Galzona fotosērija "Viena diena Tima Bleika dzīvē"

#radioskalak #talantstevlidzas #rsu #lgbt #lgbttevlidzas #lu