2018.gada 20.februārī izskanēja Rīgas Stradiņa universitātes Studentu medija "Skaļāk!" raidījums "Talants tev līdzās", kurā tā vadītājs Tālivaldis Kronbergs uz sarunu bija aicinājis Latvijas Radio 1.programmas raidījuma "21.gadsimta latvietis" un "Rīga TV 24" raidījumu "Top 5" un "Globuss" vadītāju Ansi Bogustovu. Tehhnisko atbalstu sniedza Rīgas Stradiņa universitātes studiju programmas "Multimediju komunikācija" students Severīns Kaužēns.

Sarunu klausīties iespējams šeit. #radioskalak #talantstevlidzas #latvijasradio #rigatv24

Foto: Rīgas Stradiņa universitātes studiju programmas "Fotogrāfija" students Matīss Galzons.

20. februāris, 2018

Matīsa Galzona fotoieskats 50.raidījumā "Talants tev līdzās"