2016.gada 29.novembrī izskanēja Rīgas Stradiņa universitātes Studentu medija "Skaļāk!" pirmais raidījums "Talants tev līdzās", kurā tā vadītājs Tālivaldis Kronbergs uz sarunu bija aicinājis Rīgas Stradiņa universitātes muzeja vadītāju Daigu Dupati. Tehnisko atbalstu sniedza Rīgas Stradiņa universitātes studiju programmas "Multimediju komunikācija" students Elvis Vežuks, fotografējot redzams Dāvis Jānis Priediens.

Sarunu klausīties iespējams šeit. #radioskalak #talantstevlidzas #rsu

Foto: Rīgas Stradiņa universitātes studiju programmas "Multimediju komunikācija" students Ervīns Šmatčenko.

Rīgas Stradiņa universitātes studiju programmas "Fotogrāfija" studenta Dāvja Jāņa Priediena fotoieskats raidījumā "Talants tev līdzās" ar Daigas Dupates piedalīšanos skatāms šeit.

05. decembris, 2016

Ervīna Šmatčenko fotoieskats raidījumā "Talants tev līdzās"

Sarunu klausīties iespējams šeit. #radioskalak #talantstevlidzas #rsu