2016.gada 29.novembrī izskanēja Rīgas Stradiņa universitātes Studentu medija "Skaļāk!" pirmais raidījums "Talants tev līdzās", kurā tā vadītājs Tālivaldis Kronbergs uz sarunu bija aicinājis Rīgas Stradiņa universitātes muzeja vadītāju Daigu Dupati. Tehnisko atbalstu sniedza Rīgas Stradiņa universitātes studiju programmas "Multimediju komunikācija" students Elvis Vežuks, fotografējot redzams Ervīns Šmatčenko.

Sarunu iespējams klausīties šeit. #radioskalak #talantstevlidzas #rsu

Foto: Rīgas Stradiņa universitātes studiju programmas "Fotogrāfija" students Dāvis Jānis Priediens.

Rīgas Stradiņa universitātes studiju programmas "Multimediju komunikācija" studenta Ervīna Šmatčenko fotoieskats raidījumā "Talants tev līdzās" ar Daigas Dupates piedalīšanos skatāms &s caron;eit.

05. decembris, 2016

Dāvja Jāņa Priediena fotoieskats raidījumā "Talants tev līdzās"

Sarunu iespējams klausīties šeit. #radioskalak #talantstevlidzas #rsu