11. februāris, 2015

Uz darbu kā uz svētkiem

Diskžokejs jeb dīdžejs mūsdienās kļuvis par diezgan pieprasītu profesiju, īpaši jauniešu vidū. Tā ir iespēja apvienot darbu ar atpūtu, kas daudziem šķiet vilinoša. Liela daļa puišu bērnībā sapņo kļūt par policistiem vai ugunsdzēsējiem, taču ar Kristeru bija citādāk. Rīgas Stradiņa universitātes students Kristers jau vairākus gadus nodarbojās ar dīdžejošanu un atzīst, ka labākais šajā profesijā ir hobiju apvienot ar darbu. " Viens no lielākajiem plusiem ir arī neierobežotais darba laiks, tādā veidā arī nerodas rutīna." Jebkuram, kurš ir ieinteresēts dīdzeja profesijā Kristers iesaka nedzīties pēc slavas, bet darīt to savas un publikas labsajūtas dēļ.

Agnese Štrausa, Kristīne Vasiļevksa, Signe Prola, Katrīna Mediņa, rediģēja Agnese Štrausa