Skaļāk! RSU Studentu medijs

Blogs

10. maijs, 2017

Un ko darītu TU, ja varētu pagriezt laiku atpakaļ?

                   

                     Iepazīstieties, šīs ir mūsu varones - Valda, Ruta un Laima! Arī viņas reiz bija jaunas, un arī viņām reiz bija sapņi. Nepiepildīti sapņi. Lai tie neaiziet pavisam nebūtībā, vēlamies par tiem pastāstīt Jums!

 

                     Valdai, kas Rīgā dzimusi un augusi, piemīt ceļotājas dvēsele. Viņas neticami lielā vēlme apceļot pasauli līdz ar gadiem ir tikai augusi. Jaunībā ceļot bijis gandrīz neiespējami, jo tie bija laiki, kad ārpus mājas doties bija diezgan biedējoši. Ja Valda varētu pagriezt laiku atpakaļ, viņa labprāt kāptu pāri  savām bailēm un dotos kur vien var, kā vien var.

                     Ruta jeb, kā mīļiem draugiem viņu iepaticies saukt, Rutiņtante ir rīdziniece, kas vasaras pavadījusi pie vecmāmiņas Siguldā, kuras tagad var saukt par savām otrajām mājām. Ja Ruta spētu pagriezt laiku atpakaļ, viņa piepildītu savu ilgoto bērnības un jaunības sapni - kļūt par balerīnu.

                     Laima ir dzimusi mazā lauku pagastiņā Mētrienā, bet jau vairāk nekā 40 gadus par savām mājām sauc Vecpiebalgu. Ja Laima spētu pagriezt laiku atpakaļ, viņa pagrieztu to laiku, kad iesaistījās pašdarbībā un ar kori piedalījās Dziesmu svētkos. Laima vairāk strādātu un izveidotu lielāku saimniecību.

 

Ketija Ungailo, Anete Riekstiņa, Alise Gulbe

Tev varētu patikt

Komentāri

Neviens komentārs vēl nav pievienots.

Komentēt

Vārds:

E-pasts (netiks publicēts):

Komentārs: