23. aprīlis, 2018

Sarunu ciklā “Trešā atmoda 1988. gads. Ko spējām un ko spējam” piedalās RSU pasniedzēji un studenti

Latvijas Nacionālā vēstures muzeja Tautas frontes muzeja nodaļa sadarbībā ar Konrāda Adenauera fondu turpina sarunu ciklu “Trešā atmoda. 1988. gads. Ko spējām un ko spējam”.

Interesenti tiek aicināti uz nākamo sarīkojumu “Pret komunistiem vai ar komunistiem? Radikālas pārmaiņas Maskavas kompartijā un to ietekme uz sabiedrību”.

Iecerēts aplūkot norises ap Latvijas PSR Komunistiskās partijas Centrālās Komitejas 1988. gada 18. jūnija plēnumu un PSKP XIX konferenci, kā arī runāt par abās ideoloģiskajās sanāksmēs oficiāli deklarētajiem lēmumiem.

Paneļdiskusijā par reformām kā nevardarbīgas revolūcijas metodēm uzaicināti runāt Rīgas Stradiņa universitātes asociētā profesore Daina Bleiere, rakstnieks Jānis Peters, bijušais Toronto Tautas frontes atbalsta grupas organizators Valdis Liepiņš, rakstnieks Ēriks Hānbergs, bijušais Cēsu LKP pirmais sekretārs Druvis Skulte.

Ojārs Jansons