Skaļāk! RSU Studentu medijs

Blogs

30. maijs, 2017

Projekts "Skaņa. Balss. Komanda"

Tālivaldis Kronbergs

2017.gada aprīlī Rīgas Stradiņa universitātes studiju programmu "Multimediju komunikācija" un "Fotogrāfija" studenti — Rūta Matilde Lūse​, Dāvis Jānis​ Priediens, Artūrs Treiliņš​, Matīss Galzons​ un Tālivaldis Kronbergs​ — īstenoja projektu "Skaņa. Balss. Komanda", kura uzmanības centrā bija Rīgas Stradiņa universitātes Studentu medija "Skaļāk!" raidījums "Talants tev līdzās". Teodors Rūzvets reiz teicis: "Dari, ko vari. Ar to, kas tev ir, un tur, kur tu esi."


Projekta "Skaņa. Balss. Komanda" īstenotāji ņēma vērā Teodora Rūrvelta viedo padomu un rezultātā:


  • Par tēmu "Skaņa" raidījumā "Talants tev līdzās" stāstīja Kaspars Zlidnis​, Latvijas Ielu vingrošanas sporta biedrības viens no dibinātājiem, projekta "Sporto VISI​" viens no vadītājiem, projekta "VEF kvartāls" attīstītājs, grupas "Gain Fast"​ līderis un Rīgas Stradiņa universitātes Eiropas studiju fakultātes absolvents, — sarunu klausīties iespējams šeit.
  • Rūta Matilde Lūse komandā ar Artūru Treiliņu izveidoja improvizētu interviju ar Kasparu Zlidni — sarunu skatīties iespējams šeit.

  • Par tēmu "Balss" raidījumā "Talants tev līdzās" stāstīja Dins Sumerags​, Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Ausu, kakla un deguna slimību klīnikas vadītājs, Latvijas Otolaringologu asociācijas vadītājs, Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultātes Ķirurģijas katedras pasniedzējs, grupas "Cooper's Band​" līderis, kā arī alus un vīna mucu izgatavotājs, — sarunu klausīties iespējams šeit.
  • Matīss Galzons komandā ar Dāvi Jāni Priedienu izveidoja fotoieskatu raidījumā "Talants tev līdzās" ar Dina Sumeraga piedalīšanos — skatīties iespējams šeit.

  • Pirms raidījuma "Talants tev līdzās" par tēmu "Komanda" tika īstenota neliela futbola fanu aktivitāte — skatāma šeit.
  • Par tēmu "Komanda" raidījumā "Talants tev līdzās" stāstīja Aleksandrs Radčenko​, Rīgas Stradiņa universitātes futbola komandas "RSU/BAO Dobele​" treneris, — sarunu klausīties iespējams šeit.
  • Matīss Galzons izveidoja fotoieskatu raidījumā "Talants tev līdzās" ar Aleksandra Radčenko piedalīšanos — skatīties iespējams šeit.
 
Gan projekta "Skaņa. Balss. Komanda" īstenotāji, gan klausītāji ieguva un turpinās iegūt jaunu informāciju un atziņas par skaņu, balsi un komandu, to visu — talanta kontekstā. Paldies raidījuma "Talants tev līdzās" viesiem, klausītājiem un faniem! Jo īpašs paldies tehniskajiem guru — Magdalēnai Liekmane​i un Elvim Vežukam!

#radioskalak #talantstevlidzas #rsu #rsuisc2017 #sportovisi #crossfitandrejsala #grupagainfast #vefkvartals #pskus #skanabalsskomanda 

Tev varētu patikt

Komentāri

Neviens komentārs vēl nav pievienots.

Komentēt

Vārds:

E-pasts (netiks publicēts):

Komentārs: