04. aprīlis, 2018

Prezentē jauno jau ceturto žurnāla Inquisitio numuru Latvijas Nacionālajā bibliotēkā

Otrdien, 3. aprīlī, Rīgas Stradiņa universitātes studenti, pasniedzēji un ieinteresētas personas tikās Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, lai piedalītos Latvijā pirmā pētnieciskās žurnālistikas žurnāla ceturtā numura prezentācijā, kura autori ir Rīgas Stradiņa universitātes 3. kursa studiju programmas „Žurnālistika” studenti.

Satraucošā, bet visnotaļ patīkamā atmosfērā priekšā stādījās žurnāla rakstu autori un iepazīstināja klātesošos ar savu rakstu galvenajām tēzēm un pārdomām par paveikto. Uzmundrinot katru raksta autoru un mazinot kautrīgumu, žurnāla redaktore, Komunikācijas studiju katedras vadītāja Anda Rožukalne katram autoram pirms runas piešķīra mazu sirds formas imitētu „stresa noņēmēju”, kas viesa smaidu gan pašu studentu, gan visas publikas acīs.

Prezentācijā piedalījās raidījuma „Nekā personīga” veidotāja, producente un galvenā redaktore Arta Ģiga, RSU studiju programmas „Žurnālistika” vadītāja Anna Peipiņa, RSU Sabiedrības veselības un epidemioloģijas katedras docente Anda Ķīvīte, kā arī Latvijas Radio personība Eduards Beķeris.

Katrā žurnāla lapaspusē un fotogrāfijā ir ielikta šo cilvēku sirds un milzīgs darbs. Raksta autori ceturtāja numurā Inquisitio - Kristaps Feldmanis, Nikola Veidemane, Karīna Mediņa, Žanete Trepša, Toms Šķipars, Dārta Dindune, Olīvija Kairova ar veiksmīgi izveidotiem pētījumiem, kā arī brīnišķīgs mākslinieks un fotogrāfs Ojārs Jansons.
Esi informēts – lasi, smējies, brīnies, analīzē kopā ar jaunāko Inquisitio numuru! Inquisitio iepriekšējo numuru raksti elektroniskā formātā ir pieejami studentu medija Skaļāk! mājaslapā skalak.rsu.lv, bet jaunākā numura drukātā versija būs pieejama no 9. aprīļa RSU Informācijas centrā, Studentu pašpārvaldē un Komunikācijas studiju katedrā, Dzirciema ielā 16, Rīgā. Par citām izplatīšanas vietām var uzzināt Komunikācijas studiju katedrā.

Papildu informācija:
Rīgas Stradiņa universitāte