10. oktobris, 2017

Ko studenti darīja projektā Moderns Students

Jauno studiju gadu Rīgas Stradiņu universitātes Komunikācijas fakultātes studenti uzsāka ar jaunu projektu Moderns students, kas ilga no 7. septembra līdz 28. septembrim. Gan pirmo, otro un trešo kursu studentu uzdevums šajā projektā ir ne tikai iepazīt citam citu, bet arī noskaidrot Rīgas iedzīvotāju domas, kāds tad ir moderns students.
Rīgas Stradiņa universitātes studenti sadalījās pa studiju programmām un katrai grupai bija savs uzdevums. Lai īstenotu šo mērķi, studiju programmas Žurnālistika studentiem bija jāveic intervijas ne tikai Rīgas Stradiņa Universitātes (RSU) studentu lokā, bet arī papildus Rīgas Tehniskās universitātē (RTU) un Latvijas Universitātē (LU), multimedijiem jāveido infografikas, kā arī moderna studenta vizītkartes, fotogrāfiem bija jādodas līdz žurnālistiem, lai intervijas fotografētu, savukārt sabiedrisko attiecību studentiem jāveido preses relīzes par notiekošā projekta procesu.
Jautājot žurnālistikas studentiem, kā viņiem veicās Latvijas Universitātē un Rīgas Tehniskajā universitātē, atbilde bija, ka pirmie intervētie studenti pozitīvi atsaucās uz Komunikācijas fakultātes aktivitātēm projekta Moderns students ietvaros. Sazinoties ar studentiem no Rīgas Stradiņu universitātes, noskaidrots, ka arī viņi ir pagodināti piedalīties šādā projektā.
Projekta laikā būs iespēja sekot līdzi studentu veiktajiem darbiem Rīgas Stradiņa Universitātes sociālajā portālā runaskalak.lv un runaskalak.lv Facebook profilā. Savukārt, 28. septembrī notika prezentācija, kurā studenti iepazīstinās savuskolēģus ar projekta rezultātiem. Papildus prezentācijai, studentiem būs iespēja vērot 5 minūšu garu video filmu par modernā studenta modeli.

Sabiedrisko attiecību studenti