05. marts, 2018

Izstādē “Skola” reklamējas arī RSU studenti

Latviešu tautas gudrība vēsta – bez izglītības kā bez acu. Apzinoties to, cik svarīgi ir saprast, kas ir tas, par ko ir patiesa interese studēt, Rīgas Stradiņa universitāte kā ik gadu aktīvi piedalījās nozīmīgākajā izglītības notikumā Latvijā – starptautiskajā izstādē “Skola 2018”. Izstāde pulcēja kopā tūkstošiem studēt gribētājus un pirms pareizās izvēles pieņemšanas apmeklētājiem deva iespēju iemēģināt spēkus dažādās profesijās.
            Rīgas Stradiņa universitātes stendā aktīvi darbojās Komunikācijas fakultātes  studējošo radio “Skaļāk”, kur tika pārbaudītas nepieciešamās prasmes – dikcija, ziņu lasīt prasme un, protams, zināšanas. Radio nodrošināja nepārtrauktu iespēju klausīties tiešraidi no studijas tiem, kam neizdevās būt izstādē klātienē, sociālajā tīklā Facebook. Interesentus pulcēja arī televīzijas studija, kur apmeklētāji varēja iejusties ziņu diktora lomā un piedalīties video “Kas man ir simts?” veidošanā. Kā arī visi tika laipni aicināti nofotografēties fotostūrītī un, publicējot bildes sociālo tīklu vietnēs, lietot tēmturi  #iekšasstudētrsu.
            Medicīnas jomā ieinteresētie topošie studenti varēja pārbaudīt savu precizitāti, mēģinot atdzīvināt nelaimē nonākušo un mācoties durt gan vēnā, gan ādā, gan muskulī, bet tiem, kurus aizrauj zobārstniecība, bija iespēja iejusties profesijā no A līdz Z, izveidojot soli pa solim savu pirmo zobu.
            Protams, kā katru gadu darbojās stendi, kur studēt gribētāji varēja uzdot sev interesējošos jautājumus, bet jau esošie studenti dalīties savā pieredzē un padomos.
            Izstāde “Skola” ir ne tikai lieliska iespēja topošajiem studentiem atrast savu sapņu profesiju, bet arī jau esošajiem studentiem – uzlabot savas komunikācijas prasmes, dalīties pieredzē un iegūt jaunus draugus. Skaties kā mums gāja!

Foto: Līva Simsone, Megija Marija Liesma
Teksts: Megija Marija Liesma